o prezentach

Od Czego Zacząć Spełnianie Swoich Marzeń? Zobacz Nasz Poradnik.

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2022-06-09

Wiemy, że wśród naszych Klientów jest mnóstwo marzycieli, dlatego warto wspomnieć, że w kalendarzu mamy nasze szczególne święto – 8 września to Dzień Marzyciela! No dobra, ale być marzycielem, a spełniać marzenia to dwie różne kwestie. Jak więc zacząć spełniać swoje marzenia?

Spełnianie marzeń jest dziecinnie proste!

Zaczynasz marzyć, wybierasz cel i starasz się go jak najszybciej zrealizować – brzmi banalnie i może trochę prozaicznie, wiemy. Ale! Tak to właśnie wygląda. Wiadomo, nie każdy marzyciel startuje z tej samej pozycji, jednak wszystko jest na wyciągnięcie ręki, jeżeli okrasimy nasze pragnienia, choć odrobiną trudu i zaangażowania. Od czego zacząć? Od pozytywnej myśli, która coraz częściej towarzyszy nam nie tylko w pracy w naszej fabryce marzeń, lecz także w życiu prywatnym – nie odkładaj marzeń, odkładaj na marzenia, ot co!

OK, teraz się zastanów, na co odkładać…

I nie, wcale nie chodzi tylko o odkładanie pieniędzy. Często marzenie, które chcemy zrealizować, wymaga czegoś więcej – czasu, poświęcenia, kreatywności, może bólu. Ale jeżeli warto, chyba nie ma nad czym się zastanawiać! Są marzenia małe i duże, jednak w obu przypadkach sprawdza się jedna zasada – krok po kroku, nic nie staje się na już od samego pstryknięcia palcem. Jeżeli o czymś marzysz i wierzysz, że warto spełnić to marzenie, działaj! Odkładaj pieniądze, poświęcaj czas, uczyń z tego misję – żyj marzeniem, ale rób wszystko, żeby je spełnić :)

Nie zniechęcaj się!

Działasz? Świetnie! Nie idzie? Nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale… Przynajmniej masz pewność, że warto. Wszystko, co wymaga czasu, cierpliwości i trudu, ostatecznie daje dużo radości i satysfakcji, gdy w końcu się uda. I co najważniejsze, jeżeli już przyjdzie chwila zwątpienia, zamień „Nie dam rady” na „Ja nie dam rady?!” – motywacji nigdy dość! Zwłaszcza gdy od innych słyszysz, że nie podołasz – nie słuchaj tych, którzy nie wierzą w Twoje możliwości. Jesteś zwycięzcą czy nie?! Jasne, że jesteś, bo tylko zwycięzca ma odwagę podążać za swoimi marzeniami.

… a my Ci w tym pomożemy

Bo to właśnie nasza misja – inspirować i realizować marzenia! Ale i my potrzebujemy pomocy – żeby cokolwiek się zadziało w kierunku realizacji Twojego marzenia, musisz nam szepnąć do ucha, o czym marzysz. Wystarczy, że w tym celu wybierzesz wybraną atrakcję z naszej oferty, kupisz voucher i zarezerwujesz termin realizacji, a my dołożymy wszelkich starań, żeby marzenie się spełniło i pozostało w najprzyjemniejszych wspomnieniach na długo.

Proste? Proste. To do dzieła. I pamiętaj, nie odkładaj marzeń!

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Śledzi nowości, testuje marzenia i smakuje kuchnie świata, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czeka spełnienie marzeń! Na swojej "bucket list" ma m.in. skok ze spadochronem i spacer z alpaką.

Data publikacji: 2016-09-07

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.