o prezentach
Wybierz eVoucher i zyskaj 7% rabatu. Wpisz w koszyku kod MAMA7. Promocje łączą się!

Dream and Do - spełniamy marzenia! Poznaj nasz nowy projekt

Ocena artykułu: 5/5(4 opinie)
Data aktualizacji: 2024-02-16

Katalog Marzeń powstał po to, żeby potęgować radość poprzez spełnianie marzeń. Robimy to na co dzień, oferując Wam vouchery na atrakcje — skoki spadochronowe, loty balonem, masaże, strzelnicę, romantyczne kolacje, jazdę szybkimi autami, wizyty w teatrze, koncerty, kursy kulinarne… Zamarzyliśmy jednak o tym, żeby w spełnianiu marzeń pójść jeszcze o krok dalej. I tak powstał projekt Dream and Do!

Dobromarketing

Wychodzimy z założenia, że pieniądze, które przekazujemy na reklamę, można wykorzystać w nieco lepszy sposób. Dlatego duża część środków na ten cel zasila budżet takich akcji jak Chcę To Przeżyć i Maraton Marzeń, dlatego organizujemy mnóstwo konkursów i eventów, w których można testować nasze atrakcje, wygrywać vouchery i zgłaszać własne pomysły na marzenia. Robimy marketing, ale tak, żebyście to Wy jak najlepiej skorzystali na naszych działaniach! 

W Chcę To Przeżyć można zostać testerem naszych atrakcji, a w Maratonie Marzeń zgłosić absolutnie dowolne marzenie — nagrodą jest 10 000 zł. Nasza Szefowa, Joanna Borucka, prowadzi też podcast Napędzani Marzeniami. To seria rozmów z inspirującymi marzycielami, którzy szybko zarażą Was chęcią do działania!

Jak powstał projekt Dream and Do?

W 2020 roku mieliśmy firmowe warsztaty Poza horyzont. Na tym spotkaniu pracownicy Katalogu Marzeń mogli dzielić się dowolnymi pomysłami na działania związane z firmą, jej przyszłością, marzeniami. Rozumiecie — even sky is not the limit! Nie było żadnych ograniczeń. Na liście pomysłów znalazły się między innymi stworzenie fundacji pomagającej w spełnianiu marzeń oraz powołanie do życia marki z odzieżą i gadżetami motywującymi do realizacji celów. Ze względu na mnogość pomysłów, zostały one na moment zaparkowane.

Niedługo po tym zgłosił się do nas Patryk Sandach. Zaoferował działania reklamowe na rzecz Katalogu Marzeń w zamian za finansowe wsparcie w realizacji 50 skoków spadochronowych (Patryk chciał zrobić Świadectwo Kwalifikacji, aby zostać samodzielnym skoczkiem). Zgodziliśmy się! Tak właśnie Patryk został pierwszy stypendystą Dream and Do.

Na czym tak naprawdę polega Dream and Do?

Pod skrzydłami Katalogu Marzeń tworzymy nową markę Dream and Do. Otworzyliśmy sklep internetowy, z którego działalności cały zysk przekazujemy na stypendia dla Marzycieli. Koszty utrzymania strony i pracowników Dream and Do pokrywa Katalog Marzeń. Jeśli chcesz więc kupić skarpetki — kup je u nas! Nie dość, że tworzymy produkty w iście marzycielskim stylu, to jeszcze cały zysk z ich sprzedaży pomoże spełnić komuś marzenie! Może nawet Tobie? : )

Jakie marzenia spełniliśmy do tej pory?

Mówimy, że to dopiero początek, a już udało nam się wesprzeć tyle wspaniałych inicjatyw! Wsparliśmy Trawers Grenlandii (Miłka Raulin), licencję skoczka spadochronowego (Patryk Sandach), zdobycie Mont Blanc (Tymek Skalski) i Kilimandżaro (Klaudia Bogusz), serię ekstremalnych ultramaratonów (Julita Ilczyszyn, Paweł Żuk), przejście Głównego Szlaku Beskidzkiego (Natalia Bułyk), kurs spadochronowy AFF (Agnieszka Jasińska), wędrowanie Camino de Santiago (Ania Obrycka), studia w Juilliard School w Nowym Jorku (Julia Ciesielska), wyprawę na Aconcaguę (Kasia Zawistowska) i nakręcenie filmu o Banderze w Teksasie (Artur Owczarski). Jakie będą kolejne marzenia, które wesprzemy? To zależy od Ciebie! Poznaj lepiej zrealizowane projekty na stronie Stypendyści Dream and Do!

Jak zostać stypendystą Dream and Do?

Każdy może zostać stypendystą! Zgłoszenia są ciągle otwarte. Zbieramy zgłoszenia i rozpatrujemy je raz na kwartał. Chcesz spełnić z nami swoje marzenie? Zgłoś się na kontakt@dreamanddo.pl!

Co powinno znaleźć się w zgłoszeniu:

  • Kim jesteś, czym się pasjonujesz? Opowiedz nam o sobie!
  • Jakie jest Twoje marzenie?
  • Jaki masz plan na spełnienie tego marzenia? Kiedy ma się to zadziać? Ile potrwa, co obejmuje, ile to będzie kosztować, jak masz zamiar się przygotować, czy masz już związane z tym doświadczenie?
  • Jak możemy Ci pomóc jako Dream and Do? Potrzebujesz wsparcia finansowego, a może mentoringu i motywacji?
  • Czy prowadzisz media społecznościowe, bloga, konto na YT albo inaczej dokumentujesz swoje dotychczasowe przygody? A może dopiero planujesz to robić?
  • Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wspierać?

W jakiej formie przesłać zgłoszenie:

  • opis
  • film
  • prezentacja
  • co Ci przyjdzie do głowy! Pamiętaj, że kreatywność jest bardzo, bardzo ważna, ale lubimy konkrety

Odpiszemy każdemu, kto się do nas zgłosił, niezależnie od decyzji. Pamiętaj, że chcielibyśmy spełnić wszystkie Wasze marzenia, ale dopiero się rozwijamy. Ważne: nie finansujemy marzeń o charakterze materialnym.

Dlaczego stypendystami są również pracownicy Katalogu Marzeń?

To po prostu nasz dodatkowy benefit! Wszystkie marzenia pracowników są i będą finansowane z budżetu HR Katalogu Marzeń. To znaczy, że kupując cokolwiek na stronie www.dreamanddo.pl, nie finansujesz marzeń pracowników KM.

Razem łatwiej — zostań z nami na dłużej!

Nie każdy od razu zostanie naszym stypendystą, ale każdy może spełniać marzenia. Od dziś, od teraz! Wierzymy, że otoczenie ma znaczenie i razem jest łatwiej dążyć do upragnionych celów. Dlatego zapraszamy Cię do naszej zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie gromadzimy wszystkich stypendystów i aktywnych marzycieli.

Możesz tam pytać o rady innych doświadczonych marzycieli, czekają na Ciebie konkursy i darmowe vouchery na różne atrakcje. Organizujemy tajne wydarzenia i spotkania z inspirującymi ludźmi wyłącznie dla członków grupy. Nie czekaj, widzimy się!

Ocena artykułu: 5/5(4 opinie)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Brand Manager Dream and Do
Moje największe miłości to podróże, jedzenie i... jedzenie. Lubię aktywnie spędzać czas i tylko dlatego mieszczę się jeszcze w drzwiach do biura. W wolnych chwilach czytam, piszę i generuję nowe pokłady pozytywnej energii podczas wspinania.

Data publikacji: 2023-01-23

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!