o prezentach
Mamy urodziny! Świętuj z nami z kodem: 14LAT. Sprawdź wszystkie promocje>>

#chcętoprzeżyć, czyli Realizacja Marzeń za Darmo!

Ocena artykułu: 5/5(2 opinie)
Data aktualizacji: 2024-01-25

Już od początku czerwca zastanawiamy się, kto zgarnie roczny abonament na realizację marzeń w Katalogu. A wszystko w związku z organizowaną przez nas akcją #chcętoprzeżyć, której zwycięzca otrzyma od nas, tak, powtórzymy to jeszcze raz – roczny abonament o łącznej wartości 2 400 zł na realizację przeżyć z oferty naszego serwisu. Zmagania trwają, a my obserwujemy je z niesamowitymi emocjami. Entuzjazm uczestników jest naprawdę zaraźliwy!

O co chodzi w Chcę To Przeżyć?

O energię, kreatywność, gotowość do działania i determinację w spełnianiu marzeń, a takie cechy to w znacznej mierze domena ludzi młodych. Postanowiliśmy zorganizować akcję, która umożliwi im realizację marzeń zupełnie za darmo. Wybraliśmy 112 testerów marzeń i rzuciliśmy im wyzwanie – testujcie, bawcie się, udostępniajcie swoje relacje w mediach społecznościowych, pokażcie znajomym, że realizacja marzeń jest na wyciągnięcie ręki, a jeden z Was wygra roczny abonament do Katalogu Marzeń. Wyzwanie zostało podjęte!

Przebieg zmagań – pierwszy etap

Akcja składa się z kilku etapów, pierwszy z nich zakończył się 19 lipca. W tym etapie nasi testerzy mieli okazję zasmakować adrenaliny w powietrzu, na wodzie i na twardym, czasami nieco błotnistym, gruncie. Aż 30% uczestników postawiło na ekstremalne przeżycia i wybrało Dream Jump, czyli skok, który naprawdę mocno zapada w pamięć. Podczas kilkudziesięciu sekund Twój świat zawiruje, wszelka równowaga zostanie zachwiana, poczujesz się jak nigdy dotąd – niesamowicie wolny, przeżyjesz coś, czego nie zapomnisz do końca życia – to właśnie Dream Jump, na który tak entuzjastycznie zareagowali uczestnicy akcji.

Wśród testerów znaleźli się też miłośnicy jazdy po bezdrożach – off-road wybrało 20% uczestników. Zainteresowaniem cieszyły się również atrakcje na wodzie – 15% testerów wybrało spływ kajakowy, a niewiele mniej, bo 12%, postanowiło spróbować wakeboardingu, czyli ekstremalnego połączenia snowboardu, surfingu i jazdy motorówką. Uczestnicy akcji mieli do wyboru jeszcze drift taxi – emocjonującą przejażdżkę wysokiej klasy sportowym samochodem w towarzystwie profesjonalnego kierowcy, jazdę gokartem i wirtualną rzeczywistość, czyli niezwykłą możliwość przetestowania nowej technologii jaką są gogle wizyjne Oculus Rift. Te trzy atrakcje zrealizowało łącznie 23% testerów.

My także już po! Gorąco polecamy. Rewelacyjnie spędzony czas, niezapomniane wrażenia”.– Aldona po rejsie motorówką

Przebieg zmagań – drugi etap

Do drugiego etapu mogło przejść już tylko 50 osób. Wybór był naprawdę trudny, ale dzięki fantastycznym relacjom, zdjęciom i ogromie entuzjastycznych reakcji na to, co robią uczestnicy akcji, udało się - wyłoniliśmy testerów do drugiego etapu, który ruszył 20 lipca. Pięćdziesięciu marzycieli mogło zrealizować m.in.: ekstremalną jazdę Monster Truckiem, cukierkowe warsztaty dla dwojga, rajdową jazdę Peugeotem 106 s16 po torze, rejs motorówką, przygodę na strzelnicy i jazdę quadem. Już niedługo podsumujemy ten etap i damy znać, które atrakcje cieszyły się największym zainteresowaniem. Póki co garść komentarzy od samych uczestników:

Było emocjonująco, brudno, działo się tak jak lubię! ” – Aga po realizacji jazdy Monster Truckiem

Trzeci etap nadchodzi

Trzeci etap akcji już na horyzoncie. Teraz uczestnicy będą mogli zrealizować m.in.: degustację piwa, kurs sushi, lot widokowy nad Warszawą, wspinaczkę skałkową i FlyBoard.  Jednak tym razem wybór testerów będzie jeszcze trudniejszy, ponieważ na kolejny level akcji może wskoczyć tylko 20 osób. Robi się naprawdę gorąco, mimo że fala upałów już chyba za nami ;-) Trzymajcie kciuki za wszystkich uczestników, śledźcie akcję i dopingujcie swoich faworytów – roczny abonament na realizację marzeń czeka na najlepszego testera!

Polecam! To moja pierwsza styczność z bronią. Mega super extra sprawa”. – =Monika po przygodzie na strzelnicy

 Więcej o akcji ChcęToPrzeżyć zobaczysz na dedykowanej stronie. Zapraszamy do oglądania zmagań uczestników!

Ocena artykułu: 5/5(2 opinie)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Śledzi nowości, testuje marzenia i smakuje kuchnie świata, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czeka spełnienie marzeń! Na swojej "bucket list" ma m.in. skok ze spadochronem i spacer z alpaką.

Data publikacji: 2017-08-16

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!