o prezentach

Odpoczynek dla ciała — salon SPA dostosowany do osób z niepełnosprawnościami

Ocena artykułu: 5/5(4 opinie)
Data aktualizacji: 2023-04-24

Odpoczynek dla ciała — salon SPA dostosowany do osób z niepełnosprawnościami 

Zabiegi w salonie SPA to nie tylko sposób na zadbanie o swoje ciało, ale również okazja, by odprężyć się i zapomnieć o trudach codzienności. Maseczki i rytuały potrafią zdziałać cuda dla skóry, dzięki zastosowaniu kosmetyków profesjonalnych. Z kolei masaże korzystnie wpłyną zarówno na ciało, jak i umysł. 

Jeśli szukasz salonu, który zapewnia komfort każdemu odwiedzającemu, to koniecznie przeczytaj naszą relację z odwiedzin w salonie Yasumi na warszawskim Mokotowie

Jakie zabiegi można wykonać w SPA?

Wystarczy jeden rzut oka na propozycje Yasumi, żeby zachwycić się ogromem możliwości. Od zabiegów na twarz, poprzez masaże poszczególnych części ciała, aż po kompleksowe zabiegi dla ciała. 

Wszystkie dostępne zabiegi znajdują się w ofercie naszego partnera. Yasumi ma swoje salony w całej Polsce, a my w tym artykule zaprezentujemy Ci wnętrze salonu w Warszawie.

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby skorzystać z oferty Yasumi Mokotów?

Z oferty SPA skorzystać można bez specjalnego przygotowania. Zdecydowana większość zabiegów dostępna jest niezależnie od Twojej kondycji fizycznej. Dodatkowo obsługa salonu stara się uwzględnić potrzeby osób z niepełnosprawnościami i dokłada wszelkich starań, aby czas spędzony w Yasumi dawał pełnię satysfakcji. 

Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że każdy zmaga się z innymi wyzwaniami, dlatego zebraliśmy listę wskazówek, które pomogą Ci zdecydować, czy zabiegi w Yasumi to coś właśnie dla Ciebie. 

  1. Realizacja większości zabiegów wymaga przejścia na fotel lub łóżko do masażu. 
  2. Usługi SPA często wymagają bieżącego tłumaczenia i rozmowy, dlatego w przypadku osób niesłyszących wymagana jest obecność tłumacza języka migowego
  3. Przy zabiegach używa się różnego rodzaju kosmetyków i specjalistycznego sprzętu, więc jeśli masz alergie lub przeciwskazania do stosowania różnych substancji, najlepiej skonsultuj się ze swoim lekarzem przed realizacją. 

Do salonu możesz bezpłatnie zabrać opiekuna, który pomoże Ci podczas realizacji.
Pracownicy salonu również chętnie pomogą, pamiętaj jednak, by ustalić z nimi szczegóły przed wizytą.

Gdzie znajduje się opisywany salon Yasumi?

Opisywany salon Yasumi znajduje się na Warszawskim Mokotowie. Na miejsce można dojechać na kilka sposobów: 

  • metrem linią M1 podjedziesz na przystanek Wilanowska, który jest oddalony od salonu o około 1 km, 
  • tramwajem linią 05 dojedziesz na przystanek Domaniewska, który znajduje się 400 m od salonu, 
  • samochodem - możesz zatrzymać się na miejscu bezpośrednio przed salonem, jednak jest to miejsce dość wąskie i nie jest oznaczone kopertą. Ponadto w pobliżu znajdują się płatne miejsca parkingu miejskiego. 

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami wewnątrz salonu SPA

Wejście do salonu jest doskonale dostosowane do potrzeb osób, które poruszają się na wózku. Szerokie drzwi - 90 cm - i płaski próg dostępny bezpośrednio z chodnika, umożliwiają wygodny wjazd. 

W środku znajduje się korytarz z dostępem do pomieszczeń zabiegowych. Jest on długi, odrobinę wąski, jednak osoba poruszająca się na wózku swobodnie będzie się po nim przemieszczać. 

Toaleta dla gości została w pełni dostosowana do osób z niepełnosprawnością. Przestronna, z podwyższoną toaletą i uchwytem pomocniczym odchylanym do tyłu oraz dużą umywalką na odpowiedniej wysokości. 

Podaruj zabieg SPA osobie z niepełnosprawnością

Jak widzisz, salon Yasumi na Mokotowie to przykład miejsca, w którym każdy Marzyciel poczuje się swobodnie. Masaże i zabiegi świetnie sprawdzają się w roli mniejszych i większych prezentów. Jeśli zatem bliska Ci osoba marzy o chwili relaksu, salon SPA z chęcią spełni tę zachciankę. 

Chcesz upewnić się, że salon SPA spełni Twoje oczekiwania? Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania, napisz do nas na kontakt@marzeniabezbarier.pl

Ocena artykułu: 5/5(4 opinie)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodniczka ds. atrakcji dla OzN
Kocham podróże i labradory. Jestem urodzoną optymistką, a moja życiowa dewiza to: jeśli życie podsuwa Ci sęki, upiecz z nich sękacz! Poruszam się na wózku i chcę łączyć świat atrakcji z niepełnosprawnością. Dlatego powstał mój autorski projekt „Marzenia bez barier", w którym opisujemy dostępność marzeń dla osób z niepełnosprawnościami.

Data publikacji: 2023-04-21

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!