o prezentach
Mamy urodziny! Świętuj z nami z kodem: 14LAT. Sprawdź wszystkie promocje>>

Pomysły na prezent dla pisarza. Co podarować w prezencie pisarzowi?

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2024-02-14

Prezent idealny to taki, który pomaga rozwijać pasje i pozwala poznać głęboko ukryte talenty. Jeśli masz obok siebie osobę, która wolne chwile najchętniej spędza z nosem w książce, to znak, że jej doskonały upominek powinien być ściśle związany z literaturą. Zamiast tradycyjnych książek czy zakładek, warto jednak wybrać nieco mniej oczywiste podejście do tematu. Takie oryginalne prezenty dla początkującego pisarza znajdziesz w Katalogu Marzeń. Sprawdź, jakie propozycje przygotowała dla Ciebie nasze ekipa i znajdź wśród nich idealny prezent dla pisarza w każdym wieku. Pomóż pasji Twoich bliskich rozwinąć się na dobre!

Jaki powinien być prezent dla początkującego pisarza?

Odpowiedź brzmi: przede wszystkim kreatywny. Pisarstwo to jedno z najbardziej twórczych hobby, jakie można sobie wyobrazić. Tworzenie w myślach historii, obmyślanie schematów działań bohaterów i planowanie, co wydarzy się w kolejnym rozdziale to tylko zadań, które stoją przed początkującym pisarzem. Chcesz pomóc mu poczuć się pewniej w tym, co robi? W takim razie pozwól mu wyzwolić w sobie kreatywność! Wybierz taki prezent dla pisarza, który pobudzi go do działania i da możliwość spojrzenia na świat w niecodzienny sposób. Aby dobrze pisać, trzeba przecież być świetnym obserwatorem rzeczywistości, prawda? Twój prezent dla początkującego pisarza mógłby zatem zachęcać obdarowanego do takiej czujnej obserwacji!

Pomysły na prezent dla pisarza na urodziny

Obchody urodzin pisarza, który wiele dla Ciebie znaczy, powinny być równie wyjątkowe, jak jego twórczość. Twój ukochany tata albo przyjaciółka uwielbiają spędzać czas na tworzeniu wymyślnych, porywających historii? W dniu ich urodzin, oprócz „100 lat”, życz im również niekończącej się inspiracji. W jej utrzymaniu bez wątpienia pomoże prezent dla pisarza na urodziny, którym będzie voucher na stworzenie własnego planera. Dzięki temu niewielkiemu notatnikowi wszystkie plany i pomysły zostaną uporządkowane w jednym miejscu, więc początkujący pisarz będzie mógł do nich powrócić w dowolnym momencie.

Personalizowany planner idealnie przyda się na planowanie tworzenia treści i zapisywanie kreatywnych pomysłów, które mogą przyjść do głowy pisarzowi czy pisarce w każdej chwili.

Propozycje romantycznych prezentów dla pisarza

Wielu pisarzy to osoby szczególnie wrażliwe na piękno i emocje. Warto o tym pamiętać i wybrać taki prezent dla pisarza, który pozwoli mu poczuć się naprawdę wyjątkowo. Kursy językowe online dadzą mu niepowtarzalną szansę na wyrażenie swoich uczuć w naprawdę wielu słowach. Otrzymując wyjątkowe życzenia urodzinowe od Borysa Szyca wcielającego się w rolę Hamleta, bliska Ci osoba rozpoczynająca karierę pisarską z pewnością poczuje przypływ prawdziwej weny i lada chwila zasiądzie do pracy z długopisem w dłoni lub przed klawiaturą.

Jaki prezent dla pisarza na Gwiazdkę wybrać?

Boże Narodzenie to czas, w którym spełniają się marzenia. Pomóż poczuć tę magię bliskiemu Ci pisarzowi i podaruj mu prezent, którym będzie dostęp do audiobooków i ebooków bez limitu. Możliwość doskonalenia warsztatu i wzorowania się na najlepszych polskich i międzynarodowych autorach to bez wątpienia najlepszy sposób na rozwijanie pisarskiego talentu. Dzięki elektronicznej wersji ulubionych książek, obdarowany takim prezentem pisarz będzie mógł zabrać ich naprawdę dużo nawet w najdłuższą podróż.

Prezent dla początkującego pisarza? Nie tylko książki!

Wbrew pozorom jako prezent dla pisarza sprawdzą się nie tylko książki w wersji papierowej czy audiobooki. Jeśli chcesz go zaskoczyć, a przy okazji podarować mu taki upominek, który naprawdę mu się spodoba, pójdź o krok dalej. Wybierz voucher na wieczór w teatrze dla dwojga, podczas którego on będzie mógł zaczerpnąć naprawdę wiele nowych inspiracji do tworzenia. Wiesz już, jak ważne w pisarstwie jest kreatywne myślenie. Aby ciągle je wzmagać, warto czasem wyjść poza schemat i skorzystać z niecodziennych rozwiązań. Jednym z nich jest pomysł na prezent dla pisarza w postaci wizyty w pokoju zagadek. Escape Room to miejsce pełne podwójnych znaczeń i łamigłówek godnych mistrzów szarad. Po kilkudziesięciu minutach spędzonych w niewielkim pomieszczeniu każdy początkujący pisarz będzie miał głowę pełną pomysłów na to, jakie przygody powinno przeżyć bohaterowie powieści na kartach jego książki.

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Gdyby do dyspozycji było tylko 100 znaków ze spacjami, podsumowałabym siebie tak: miłośniczka podróży, (mo)psów i czekolady. Wciąż szukam swojego miejsca na świecie, trudno mnie utrzymać długo w jednym miejscu, bo wierzę, że za każdym rogiem czai się przygoda. W wymarzonym domu, na ścianie powieszę mapę-zdrapkę, która pomoże mi wyznaczać kolejne kierunki małych i dużych wypraw.

Data publikacji: 2021-07-22

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!