o prezentach

O czym Marzą Dzieci? Pragnienia Podopiecznych Fundacji Mam Marzenie

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2021-12-28

Zamknij oczy i przypomnij sobie, o czym marzyłeś w dzieciństwie… Co przyszło Ci do głowy jako pierwsze?
Marzyłeś, aby zobaczyć świętego Mikołaja? Aby potrafić latać? Aby mieć swój własny cyrk? A może chciałeś być sławnym aktorem, kosmonautą lub malarzem?

Dziecięce marzenia oczami dorosłego

Będąc dorosłym, często zapominamy o naszych marzeniach z przeszłości. A przecież one były tak śmiałe, pozbawione barier i szczere. Jako dzieci, nie zastanawialiśmy się nad tym, czy są one możliwe do zrealizowania i ile będą kosztowały. Gdy w naszych głowach pojawiała się mała myśl, nie skupialiśmy się na żadnych przeszkodach. Nie baliśmy się snuć w głowie małych i wielkich marzeń. Tego właśnie powinniśmy uczyć się od dzieci.

Marzenia podopiecznych Fundacji Mam Marzenie

Często na liście dziecięcych marzeń możemy znaleźć spotkanie ze sławną osobą, wyjazd do Disneylandu, pływanie z delfinami, czy wystąpienie w filmie. Spełnione marzenia, często pomagają dzieciom w zyskaniu pewności siebie oraz odważnym planowaniu przyszłości.

Z taką myślą powstała Fundacja Mam Marzenie. To szczególna organizacja, która niesie pomoc małym Marzycielom w ich śmiałych planach. Podopieczni cierpią na choroby, które zagrażają ich życiu. Ci mali ludzie mają wielkie marzenia. A Ty masz okazję pomóc w ich realizacji.

Spełnij dwa marzenia za jednym zamachem!

Naszą wartością nie jest to, co mamy i kim jesteśmy. O naszej wartości powinno świadczyć to, ile dajemy drugiej osobie. My jesteśmy pewni, że podarowane dobro wraca. W jaki sposób możemy pomóc? Podarowując prezent, masz okazję spełnić 2 marzenia na raz: bliskiej Ci osoby oraz podopiecznego Fundacji Mam Marzenie. W okresie 20.11.2018 - 24.12.2018 każde zamówienie z opcją dostawy Last Minute to 5 zł, które przekażemy Fundacji Mam Marzenie. 

Dowiedz się więcej jak spełnić 2 marzenia za jednym zamachem!

 A to piękny wiersz napisany przez podopieczną Fundacji Mam Marzenie, Bogusię po realizacji jej wymarzonego wyjazdu do Disneylandu...

,,Więc pozwólcie dzieciom marzyć, 
Bo cóż złego jest w marzeniach? 
Wszystko może się przydarzyć. 
A gdy marzysz, świat się zmienia’.’

Pomóż dzieciom, które mają marzenia

Zachęcamy, aby odwiedzić stronę Fundacji Mam Marzenie. Przekonaj się, jak wielką moc niesie pomaganie innym.

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Kocham góry, a moim największym marzeniem jest zdobycie jednego z ośmiotysięczników. W wolnych chwilach trenuję boks, dużo się ruszam (i równie dużo mówię :p). Poza pracą kocham psy (choć swojego nie mam), memy i wszystko, co związane ze zdrowym trybem życia.

Data publikacji: 2018-11-30

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.