o prezentach

Prezent do zamówień powyżej 200 zł — gra o wartości 49 zł gratis! Sprawdź!

Najlepsze Parki Rozrywki na Dzień Dziecka

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2023-01-24

Dzieci są (wbrew pozorom!) bardzo wymagające, gdy przychodzi do wyboru idealnego prezentu. Dzień Dziecka okazuje się więc sporą zagwozdką z perspektywy rodzica... No bo ileż można mieć pluszaków, klocków, zabawek i innych materialnych rzeczy?

Dobrą alternatywą dla materialnego prezentu może okazać się przygoda w parku rozrywki. Wspólnie spędzony czas pozostanie w pamięci na dłużej i nie da się go "odłożyć w kąt". Oprócz tego większośc tego typu parków posiada walory edukacyjne, więc po wizycie wychodzi się bogatszym nie tylko we wspomnienia, ale i praktyczną wiedzę. W tym roku zaproś swoje dziecko do krainy dziecięcych marzeń - ciekawe eksponaty, zabawa na świeżym powietrzu i liczne atrakcje sprawią, że taki dzień będzie naprawdę niezapomniany. Czerwiec to idealny czas, aby spędzić wakacyjny dzień w wybranym Parku Rozrywki. 

Dzień wśród dinozaurów

Stańcie w oko w oko z potężnym Diplodokiem albo Tyranozaurem! Podaruj swojemu dziecku  wstęp do JuraParku, w którym obejrzycie naturalnej wielkości modele dinozaurów i skorzystacie z wielu atrakcji na terenie parku. Wśród atrakcji znajdziecie: zwiedzanie ścieżki edukacyjnej z dinozaurami i gigantycznymi owadami, Muzeum Ziemi, Ogród Zimowy, Mini Park Archeologiczny, plac zabaw oraz Kino Emocji. Parki jurajskie znajdziecie w Krasiejowie, Bałtowie i Solcu Kujawskim. Jeśli Twoja pociecha interesuje się dinozaurami (a chyba każdy przechodzi przez taką fazę ;)) - wizyta w JuraParku będzie strzałem w dziesiątkę!

Nie do wiary! Zaskocz swój umysł na Farmie Iluzji

Dzień na Farmie Iluzji – w parku edukacji i rozrywki, w którym poznacie najciekawsze iluzje i przeniesiecie się do magicznego, zwariowanego świata – czeka na Was Latająca Chata Tajemnic, Tunel Zapomnienia, Pokój Amesa, Labirynt Luster, Bajkowy Pałac Cieni, klasyczne atrakcje: karuzele, kolejki, trampoliny, park linowy i wiele, wiele innych! Farma Iluzji to wyjątkowe miejsce na turystycznej mapie Mazowsza - na prawie 5 hektarach umieszczono kilkadziesiąt atrakcji, z których mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Park jest laureatem wielu nagród i certyfikatów, w tym: Najlepszy Produkt Mazowsza MROT oraz Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej.

Zabawa w największym Fun Parku w stolicy

Wstęp do Sali Zabaw Digiloo, czyli największego Fun Parku w Warszawie - znajdziecie tam salę zabaw, Blast Arenę do gry w paintballa laserowego (dla nieco starszych dzieci/dorosłych) i ściankę wspinaczkową – aktywny wypoczynek przez cały dzień zapewniony! A co jest wyjątkowego w Digiloo? Każdy wychodzi stamtąd z szerokim uśmiechem! Dorośli mogą odpocząć przy pysznej kawie lub smacznym posiłku w restauracji, skąd mogą obserwować zabawę maluchów. 

Baśniowe Sady - zdrowy wypoczynek dla dziecka

Wizyta w Baśniowych Sadach Klemensa, w których dobra zabawa idzie w parze z ekoedukacją. Wraz z dzieckiem będziecie mogli podziwiać różne oblicza natury – drzewa owocowe, krzaki owocowe, las brzozowy, las iglasty. To aktywna zabawa w wyjątkowej okolicy – Podskarbice Szlacheckie słyną z czystego, nieskażonego środowiska. Dużo miejsca w parku zostało przeznaczone na strefę relaksu. Cisza, spokój oraz piękna okolica bez watpienia wpływa pozytywnie na nastrój i samopoczucie odwiedzających.

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Śledzi nowości, testuje marzenia i smakuje kuchnie świata, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czeka spełnienie marzeń! Na swojej "bucket list" ma m.in. skok ze spadochronem i spacer z alpaką.

Data publikacji: 2018-05-28

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.