Promocja! Odbierz Dream Planner za 1 zł (dot. zamówień za min. 300zł) Szczegóły TUTAJ.

Praca w Katalogu Marzeń

Katalog Marzeń – serwis oferujący prezenty spełniające marzenia m.in.: lot szybowcem, degustacja win, skok ze spadochronem, masaż, kurs fotografii czy jazda lamborghini i wiele, wiele innych. Brzmi fajnie? Dołącz do naszego teamu!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Szczegóły poniżej

Social Media Specialist

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie strategii obecności marki Katalog Marzeń i #chcętoprzeżyć w mediach społecznościowy
  • prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych
  • tworzenie ciekawych i angażujących treści
  • monitoring Internetu pod kątem obecności marki Katalog Marzeń

Wymagania:

  • lekki pióro
  • znajomość mediów społecznościowych
  • pozytywne podejście do życia i optymizm
  • chęć ciągłego poszerzania swoiej wiedzy

Oferujemy:

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • współpracę z doświadczonymi, otwartymi ludźmi o dużej wiedzy nt. e-commerce
  • pracę w młodym, zgranym i życzliwym zespole (więcej o nas tutaj)
  • biuro na Dolnym Mokotowie, kawę z ekspersu i regularną dawkę witamin w postaci owoców i warzyw ;)
  • a czasem wspólnie latamy paralotniami, jeździmy gokartami i spełniamy tysiące marzeń naszych klientów i własnych!

Brzmi atrakcyjnie? Wysyłaj CV na adres praca@katalogmarzen.pl w tytule podając nazwę stanowiska. Pamiętaj o niezbędnych formułkach (zgoda na przetwarzanie danych) żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse to w treści maila podaj 3 powody dlaczego akurat Ciebie powinniśmy zaprosić na rozmowę. Czekamy na Ciebie!

Marketing Asistant

  • Logistyka wysyłek produktów w ramach działań marketingowych
  • Koordynacja przepływu dokumentów
  • Nadzór nad stanem materiałów reklamowych
  • Przygotowanie komunikacji wewnętrznej dla pracowników
  • Wsparcie działu marketingu w bieżących projektach

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność
  • chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • ciekawą pracę i możliwość rozwoju w obszarze marketingu internetowego

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost