Praca w Katalogu Marzeń

Katalog Marzeń – serwis oferujący prezenty spełniające marzenia m.in.: lot szybowcem, degustacja win, skok ze spadochronem, masaż, kurs fotografii czy jazda lamborghini i wiele, wiele innych. Brzmi fajnie? Dołącz do naszego teamu!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Content Manager

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie i realizacja strategii content marketingowej dla marki Katalog Marzeń
  • Identyfikacja grup odbiorców i ich potrzeb
  • Rekomendacje do stworzenie wartościowej treści dla poszczególnych odbiorców (tekst, video, foto, infografiki, webinary, etc.)
  • Dobór odpowiednich narzędzi dotarcia do poszczególnych odbiorców (media społecznościowe, www, blogi, newsletter, media zewnętrzne, etc.)
  • Opracowywanie treści, w tym współpraca z copywriterem, grafikiem etc.

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie w kierunku marketing, dziennikarstwo i pokrewne
  • Doświadczenie we wdrażaniu strategii content marketingowej (w dowolnej branży) poparte konkretnymi przykładami
  • Doświadczenie w tworzeniu treści internetowych
  • Praktyczne umiejętności z zakresu redakcji tekstów w zależności od kanałów dystrybucji
  • Zaangażowanie oraz chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy
  • Kreatywność

Oferujemy:

  • ciekawą pracę i realne przełożenie na działania firmy
  • współpracę z doświadczonymi, otwartymi ludźmi o dużej wiedzy nt. e-commerce
  • pracę w młodym, zgranym i życzliwym zespole
  • biuro na Dolnym Mokotowie, kawę z ekspresu i regularną dawkę witamin w postaci owoców i warzyw ;)
  • a czasem wspólnie latamy paralotniami, jeździmy gokartami i spełniamy tysiące marzeń naszych klientów i własnych!

Brzmi atrakcyjnie? Wysyłaj CV na adres praca@katalogmarzen.pl w tytule podając nazwę stanowiska. Pamiętaj o niezbędnych formułkach (zgoda na przetwarzanie danych) żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse to w treści maila podaj 3 powody dlaczego akurat Ciebie powinniśmy zaprosić na rozmowę. Czekamy na Ciebie!

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost