Sprawdź aktualne PROMOCJE

Kariera

Katalog Marzeń – serwis oferujący prezenty spełniające marzenia m.in.: lot szybowcem, degustacja win, skok ze spadochronem, masaż, kurs fotografii czy jazda lamborghini i wiele, wiele innych. Brzmi fajnie? Dołącz do naszego teamu!

Obecnie szukamy:

Masz umiejętności analityczne? Excel to Twój najlepszy przyjaciel i nie macie przed sobą żadnych tajemnic? Doskonale poruszasz się Analitycsie, AdWords Editorze i Google Tag Managerze?  Lubisz się uczyć i rozwijać? Ważna jest dla Ciebie dobra atmosfera w pracy? Super! Właśnie szukamy osoby, która wesprze nasz dział marketingu w zakresie analityki internetowej na stanowisku:

Junior Performance Marketer / Performance Marketer

Zakres obowiązków:

  • opracowanie, wdrażanie i nadzorowanie kampanii PPC m.in. AdWords
  • analiza efektów i optymalizacja scenariuszy marketing automation
  • przygotowywanie rekomendacji dot. optymalizacji strony (na potrzeby SEO, UX)
  • tworzenie analiz w oparciu o Google Analytics (np. opłacalność działań marketingowych w różnych kanałach)

Wymagania:

  • wysokie zdolności analityczne i znajomość Excela na zaawansowanym poziomie
  • zainteresowanie zagadnieniami z zakresu e-marketingu (Facebook Ads, SEM, itd.) i analityki internetowej
  • znajomość Google Adwords, Facebook Ads, Google Analytics, Google Tag Manager

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, zgranym i życzliwym zespole (więcej o nas tutaj)
  • Biuro na Dolnym Mokotowie
  • Współpracę z doświadczonymi, otwartymi ludźmi o dużej wiedzy nt. e-commerce
  • A czasem wspólnie latamy paralotniami, jeździmy gokartami i spełniamy tysiące marzeń naszych klientów i własnych!

Brzmi atrakcyjnie? Wysyłaj CV na adres praca@katalogmarzen.pl w tytule podając nazwę stanowiska. Pamiętaj o niezbędnych formułkach (zgoda na przetwarzanie danych) żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse to w treści maila podaj 3 powody dlaczego akurat Ciebie powinniśmy zaprosić na rozmowę. Czekamy na Ciebie!

Lubisz kontakt z ludźmi, jeśli jesteś osobą aktywną, otwartą, szukasz miejsca pracy, do którego będziesz codziennie z chęcią przychodzić? Super! Właśnie szukamy osoby, która wesprze nasz zespół w obsłudze klienta na stanowisku:

Specjalista ds. obsługi klienta w sklepie internetowym

  • Telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów sklepu internetowego
  • Przyjmowanie zamówień klientów
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki oraz ich wysyłka
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych

Wymagania:

  • Samodzielność i umiejętności organizacyjne
  • Pozytywne podejście do życia
  • Proaktywne podejście do klienta
  • Wysoka kultura osobista oraz dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Obsługa komputera w środowisku MS Office
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy w sklepie internetowym, sklepie stacjonarnym lub na infolinii

Oferujemy:

Czekamy na Ciebie! :)

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost