Czy dawać pracownikom prezenty?

Czy prezenty wpływają na motywację pracowników?

Jakie prezenty chcą otrzymywać pracownicy?

Czy w Polsce jest tradycja dawania prezentów pracownikom?

Wypełnij formularz i ODBIERZ DARMOWY RAPORT

Co znajdziesz w naszym raporcie?

Ankietowani: Pracownicy w Polsce.
Preferencje pracowników
Pomysły na prezenty
Wypowiedzi ekspertów

Olga Pruszkowska

B2B Comunication Manager w Katalog Marzeń

Podczas moich rozmów rekrutacyjnych oraz okresowych spotkań z pracownikami pojawia się najczęściej temat osobistego rozwoju i atmosfery w pracy. Dbałość o te aspekty zwiększa zaangażowanie zespołu, motywację i odpowiedzialność za wspólne cele. Doceniać zespół mozna na wiele sposobów, a jeśli personalnie się podejdzie do drugiego człowieka, dbając o jego samopoczucie, tym lepsze miejsce pracy się tworzy. Ludzie chcą być częścią większej i ważnej całości, chcą tworzyć istotne rzeczy i mieć na nie wpływ. Wtedy buduje się firma i w poniedziałek chce się iść do pracy.

Maja Gojtowska

konsultant EB i trener w Gojtowska.com

Doceniani pracownicy czują większą satysfakcję z wykonywanej pracy, są bardziej zaangażowani i lojalni wobec firmy, w której pracują. Ich pozytywne nastawienie i samopoczucie przekłada się bezpośrednio na wyniki biznesowe. Firmy z zadowolonymi pracownikami prześcigają konkurencję, ponieważ posiadają do dyspozycji bardziej produktywne zespoły. Niestety, jak pokazują badania* 1/3 pracowników
ze stażem pracy powyżej 3 lat czuje się dziś niedoceniana. Cieszę się, że powstają na rynku publikacje edukujące w obszarze doceniania i prezentujące prawdziwe preferencje pracowników.
* Raport 'Docenianie ma moc', 2018
"Ludzie zapomną, co dla nich zrobiłeś i co im powiedziałeś, ale nie zapomną, jak się dzięki Tobie poczuli"
MAJA ANGELOU

Raport został przygotowany przez:

Katalog Marzeń to jeden z największych serwisów internetowych w Polsce oferujący jedyne w swoim rodzaju prezenty pozwalające przeżyć niesamowite przygody i spełnić marzenia.
www.katalogmarzen.pl