Voucher (w kopercie oraz z tyłu)

Voucher (w kopercie oraz tył)

Voucher (środek)

Voucher (środek)

Ozdobne pudełko

Ozdobne pudełko

Pudełko (wymiar: 15x15cm, fioletowe z subtelnymi ikonkami, otwierane bocznie), w które pakowany jest Voucher. Pudełko jest dodatkową opcją (szczegóły w koszyku). Jeśli jej nie wybierzesz, Twój Voucher będzie zapakowany w darmową kopertę. Pudełko kosztuje tylko 9 złotych.

Wstążki (pomarańczowa lub różowa)

Voucher w pudełku wiążemy dodatkowo ozdobną wstążką. Jej kolor dobierany jest losowo. Jeśli chcesz wybrać konkretny kolor, napisz nam o tym w uwagach do Twojego zamówienia lub mailowo na adres biuro@katalogmarzen.pl. Pamiętaj, żeby podać numer Twojego zamówienia.

Wstążki (pomarańczowa lub różowa)

eVoucher PDF - plik pdf

Potrzebny Ci ekspresowy prezent na ostatnią chwilę? Składając zamówienie wybierz opcję "eVoucher PDF", a Voucher w PDF`ie trafi na Twoją skrzynkę e-mail w 1 minutę.

Voucher Last Minute - plik pdf

Wskazówki dotyczące wydruku i zapakowania eVouchera PDF:
1) Drukując w ustawieniach drukarki wybierz opcję „Dostosuj do obszaru zadruku” (ang. Fit to Printable Area) oraz wybierz najlepszą jakość wydruku (Properties/Features/Print Quality=>Best).
2) eVoucher PDF możesz zapakować w dowolny sposób w zależności od pomysłu. Do klasyków gatunku należą:

  • zwinięty rulon przewiązany wstążką
  • zapakowanie do ozdobnej koperty (którą kupisz w kwiaciarni, księgarni, sklepie papierniczym)
  • możesz też wydrukować go na dowolnym rodzaju i rozmiarze papieru

Więcej na temat tego, jak zapakować eVoucher PDF znajdziesz na naszym BLOGU 

Przesyłka Balonowa

Przesyłka Balonowa w Katalogu Marzeń

Przesyłka Balonowa to najbardziej wyjątkowa forma dostarczenia prezentu. Voucher w fioletowej kopercie przywiązujemy elegancką wstążką do balona napełnionego helem. Starannie chowamy balon w wyścielonym ozdobnym papierem pudełku i zabezpieczamy przed ewentualnym uszkodzeniem. Obdarowany otwiera pudełko, a następnie wylatuje z niego balon. To wspaniała niespodzianka! Przesyłkę Balonową "na żywo" zobaczysz na naszym Instagramie

Przesyłka Balonowa kosztuje 35 złotych. Wysyłamy ją kurierem DHL. Czas dostawy to 1-2 dni robocze. Oczywiście możesz odebrać ją osobiście z biura - daj znam znać w uwagach do zamówienia. Pamiętaj, że balon jest w dobrej kondycji przez 5 dni :) 

Prezent personalizowany

Chcesz złożyć duże zamówienie? Potrzebujesz Gift Vouchera na kwotę, której nie ma w naszej ofercie? Oferujemy możliwość zamówienia prezentu personalizowanego. Skontaktuj się z nami, uzgodnimy szczegóły!

533 101 006
biuro@katalogmarzen.pl