Marzyciele! Jak wiecie spełnianie marzeń to dla nas prawdziwa przyjemność. Jednak aktualna sytuacja jest trudna dla nas wszystkich. Chcemy dać Wam więcej wsparcia w tym czasie, dlatego podjęliśmy decyzję o wydłużenia czasu na realizację atrakcji w Katalogu Marzeń. Od teraz każdy voucher będzie ważny przez dodatkowe 6 miesięcy.

Szczegóły promocji „Vouchery ważne 18 miesięcy”

Każdy voucher zamówiony w czasie trwania promocji ma datę ważności 18 miesięcy od dnia zakupu. Klasyczna ważność vouchera to 12 miesięcy. Promocja obejmuje wszystkie atrakcje w Katalogu Marzeń:

  • Vouchery na atrakcje
  • Pakiety Marzeń
  • Gift Vouchery

Czemu to aż tak ważne?

Chcemy dzielić się dobrą i pozytywną energią w tym trudnym czasie. Wierzymy, że vouchery na atrakcje mają wielką siłę — i nie raz przekonaliśmy się o tym, że potrafią zmieniać świat. Dodatkowe pół roku na realizację jest szczególnie ważne przy atrakcjach sezonowych. Zastanawiałeś się nad skokiem spadochronowym lub lekcją wakeboardingu? Dzięki 18 miesiącom na realizację zyskasz aż 2 sezony na przeżycie tej przygody.

Do kiedy trwa promocja?

Promocją będą objęta vouchery zakupione w czasie 01.04.2020 do 30.06.2020. Nie musisz przedłużać vouchera o dodatkowe miesiące, lub obawiać się, że przepadnie — do jesieni przyszłego roku z pewnością uda się zrealizować wymarzoną atrakcję!