Promocja Dream Planner:

Dzięki Dream Plannerowi planowanie realizacji marzeń w 2018 roku będzie jeszcze prostsze!

Aby skorzystać z promocji zrób zakupy za min. 300zł i odbierz Dream Planner za 1 zł

Aby skorzystać z promocji wystarczy: 

 • Złożyć i opłacić zamówienie za min. 300zł 
 • W opcjach dodatkowych zaznaczyć "Dream Planner" za 1 zł
 • Wybrać formę dostawy: kurier, paczkomat, lub odbiór osobisty*
 • Dokończyć składanie zamówienia

* Promocyjne Dream Plannery nie będą wysyłane do zamówień z formą dostawy Poczta Polska oraz "Last Minute" (voucher PDF) - jeśli chcesz wybrać tą formę dostawy i jednocześnie skorzystać z promocji to zapraszamy do naszego biura po odbiór osobisty Dream Plannera. 

** Promocja nie łączy się z promocją "Kup teraz, zapłać w styczniu"

Regulamin promocji "Dream Planner za 1 zł" 

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Niniejszy regulamin (Regulamin), określa warunki i zasady na jakich odbywa się promocja pod nazwą "Dream Planner za 1 zł"  (Promocja).
 2. Organizatorem Promocji jest KatalogMarzeń.pl Joanna Zubik-Borucka, Tomasz Zubik spółka cywilna" z siedzibą w Warszawie kod pocztowy 00-775, przy ulicy Konduktorskiej 4 lok 34 NIP 521 35 37 169 (Organizator).
 3. Promocja odbywa się na terenie Rzeczypospolitej Polskiej na stronie serwisu internetowego www.katalogmarzen.pl (Katalog Marzeń)
 4. Promocja rozpoczyna się 12 grudnia 2017 roku i trwa do wyczerpania zapasów Dream Plannerów (500 sztuk) (Okres Promocji).
 5. Promocja polega na przekazaniu Uczestnikowi, który spełnił warunki promocji "Dream Plannera" za 1 zł, który zostanie dołączony do zamówienia spełniającego warunki promocji. 
 6. Dream Planner oznacza planner książkowy w formacie A5 i twardej okładce
 7. Uczestnik – osoba fizyczna, która w okresie obowiązywania promocji dokona zakupu dowolnych usług oferowanych przez Organizatora na jego stronie internetowej www.katalogmarzen.pl oraz spełni pozostałe warunki promocji

II. WARUNKI PROMOCJI "DREAM PLANNER"

 1. Warunkiem otrzymania Dream Plannera za 1 zł jest:
 • złożenie w Okresie Promocji i opłacenie zamówienia w serwisie www.katalogmarzen.pl  na kwotę minimum 300 zł
 • wybranie formy dostawy Kurier DHL, Kurier InPost, Paczkomaty InPost lub Odbiór Osobisty. Promocja nie dotyczy wysyłek realizowanych Pocztą Polską oraz Last Minute.
 • opłacenie zamówienia tradycyjnym przelewem, przelewem online (PayU) lub gotówką w siedzibie firmy.
 • w przypadku użycia Gift Vouchera lub kodu rabatowego w zamówieniu kwota pozostała do zapłaty po odjęciu wartości posiadanych kodów lub Gift Voucherów musi wynieść minimum 300 zł aby możliwe było skorzystanie z Promocji. 
 1. Liczba Dream Plannerów w promocji jest ograniczona i wynosi 500 sztuk 

III. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Odpowiedzialność Organizatora względem Uczestnika jest ograniczona do kwoty odpowiadającej wartości promocji.
 2. Materiały reklamowo-promocyjne związane z Promocją mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia niniejszego Regulaminu.
 3. Wszelkie spory i roszczenia związane z Promocją rozstrzygać będzie sąd powszechny właściwy dla siedziby Organizatora.
 4. Promocja nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loteria promocyjna, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenie losowania) w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
 5. Regulamin Promocji, będzie dostępny przez czas trwania Promocji w siedzibie Organizatora oraz na www.katalogmarzen.pl począwszy od dnia jej rozpoczęcia.
 6. W pozostałych kwestiach nieobjętych postanowieniami niniejszego Regulaminu promocji zastosowanie ma Regulamin serwisu KatalogMarzeń.pl