Dziewiąty prezent na 9 urodziny - 20% zniżki na Pakiety Marzeń!

To już ostatni prezent z okazji naszych 9 urodzin jednak wcale nie najgorszy, bo obniżamy ceny Pakietów Marzeń aż o 20%!  
Promocja trwa w dniach 27-30.06.2019 r.

Jak skorzystać ze zniżki?
Wybierz atrakcję, którą chcesz kupić i w czasie składania zamówienia w koszyku kliknij "Chcę wykorzystać rabat lub gift voucher" w miejscu na kod rabatowy (drugie okienko) wpisz kod: PAKIETY20

 

Pakiety Marzeń to zestawy kilkudziesięciu atrakcji dostępnych w całej Polsce w różnych lokalizacjach. Obdarowana osoba może wybrać jedną – tę, która jej się najbardziej spodoba, a Ty będziesz mieć gwarancję trafionego prezentu. Wśród Pakietów Marzeń znajdziesz pakiety dedykowane dla Niej i dla Niego, dla dwojga i dla dziecka, a także pakiety ukierunkowane na konkretne wrażenia - ekstremalne, przygodowe, relaksacyjne, smakowe. Podaruj w prezencie możliwość wyboru!

 

Już 9 lat razem spełniamy marzenia!
Dokładnie 9 lat temu stworzyliśmy Katalog Marzeń. To był intensywny czas, wiele się zmieniło, jednak nasza misja wciąż jest niezmienna: chcemy nieść radość i umożliwiać spełnianie marzeń!

9 urodziny - 9 prezentów
Ponieważ 9 urodziny obchodzi się raz chcemy je razem z Wami świętować. Z tej okazji przygotowaliśmy aż 9 prezentów w postaci różnych promocji, które będą pojawiać się w Katalogu Marzeń oraz 9 konkursów, w których do wygrania będzie aż 9 Pakietów Marzeń!

Śledź nas na Facebooku i Instagramie, aby nie przeoczyć żadnej okazji :-)

 

Regulamin promocji