Weekendowy kurs nurkowania

Ocena 0/5,0 (0 opinii)
 • Weekendowy kurs nurkowania
 • Weekendowy kurs nurkowania
 • Wygląd vouchera
Opis

Nurkowanie to niesamowita przygoda, której powinien doświadczyć każdy! Często jednak czas i obowiązki nie pozwalają nam oderwać się i pojechać na stacjonarny kurs – z myślą o tych został stworzony Weekendowy kurs nurkowania, który pozwana na pełne opanowanie materiału w zaledwie cztery dni. W czasie wyjazdu szkoleniowego nie zabraknie również czasu na inne aktywności - spacer po lesie, przejażdżkę rowerową czy wspólny wieczór przy ognisku. Na bazie doświadczeń z poprzednich edycji pewne jest, że nie ma tu czasu na nudę! 

Weekendowy kurs nurkowania – CO ZAWIERA PREZENT?

 • Naukę nurkowania dla zapracowanych (lub niecierpliwych),
 • kurs w bazie szkoleniowej centrum nurkowego z dostępem do basenu,
 • opanowanie całego materiału szkoleniowego kursu podstawowego Open Water Diver,
 • możliwość poznania niezwykłego sportu, dającego mnóstwo radości i satysfakcji.

Weekendowy kurs nurkowania – DLA KOGO?

Weekendowy kurs nurkowania to idealny prezent dla kogoś, kto chciałby szybko i skutecznie nauczyć się podstaw nurkowania. Świetnie sprawdzi się w roli prezentu dla taty lub chłopaka z okazji jego urodzin. Podaruj bliskiej osobie weekend pełen wrażeń!

 • Część pierwsza – teoria

Składa się z kilku sesji teoretycznych omawianych przez instruktora w naszym centrum. Przed każdą sesją ważne jest abyś przeczytał/a odpowiedni fragment podręcznika kursanta i udzielił/a odpowiedzi na krótki test znajdujący się na końcu odpowiednich rozdziałów. Każde nasze spotkanie rozpoczniemy od obejrzenia filmu video dotyczącego tematu naszego spotkania, po czym sprawdzimy twoje odpowiedzi z podręcznika i skupimy się na omówieniu tematów, które są dla ciebie niejasne lub na które udzieliłeś/udzieliłaś błędnej odpowiedzi.

Egzamin końcowy z teorii nurkowania (przeprowadzany w formie wyboru odpowiedzi) zazwyczaj piszemy na wyjeździe weekendowym kończącym kurs.

 • Część druga – baseny

Praktycznych umiejętności nurkowych uczysz się na basenie. Na pierwszych zajęciach zapoznasz się ze sprzętem w którym będziesz nurkował, pokażemy ci jak go złożyć tak aby był gotów do działania, omówimy działanie poszczególnych jego elementów. Porozmawiamy również o zasadach komunikacji pod wodą, technice zanurzania, wynurzania, obsługi ekwipunku i innych elementach potrzebnych do bezpiecznego rozpoczęcia zajęć.

Każde kolejne zajęcia poprzedzone są omówieniem ćwiczeń które będziemy wykonywali a pod wodą instruktor najpierw demonstruje dane ćwiczenie a później poprosi cię o jego powtórzenie. Stopień trudności ćwiczeń wzrasta wraz z twoimi umiejętnościami tak że na ostatnich zajęciach będziesz w stanie wykonać je po mistrzowsku.

 • Część trzecia – nurkowanie w wodach otwartych

Dzięki nabytej wiedzy teoretycznej i praktycznej jesteś gotowy/gotowa na nurkowania szkoleniowe w wodach otwartych (czyli w jeziorze lub morzu). Nieco inny będzie sprzęt i wyposażenie, które będziesz wykorzystywał/a podczas tych nurkowań, przede wszystkim używać będziemy grubszych ocieplaczy do suchych skafandrów dodatkowo ubrani będziemy w rękawiczki i buty do płetw innych niż na basenie. Zmieni się również głębokość, przejrzystość wody i jej temperatura. Pierwsze z tych nurkowań będzie miało za zadanie zapoznać cię ze środowiskiem wodnym i “oswoić” z warunkami pod wodą, na kolejnych nurkowaniach zademonstrujesz instruktorowi ćwiczenia których nauczyłeś/nauczyłaś się podczas zajęć basenowych.

Pytania

Jeszcze nikt nie zadał pytania dotyczącego tego produktu.

Opinie
Ocena 0/5,0 (0 opinii)
Opinie
Ocena 0/5,0 (0 opinii)
Jeszcze nie dodano opinii na temat tego przeżycia.
Twoja opinia
Ocena
×

Zasady dodawania opinii

 1. Nie używaj zwrotów powszechnie uznanych za wulgarne, obraźliwe lub nawołujących do przemocy
 2. Nie umieszczaj linków do innych stron i portalii
 3. Umieszczej tylko treśći związane z realizacją opiniowanej usługi i tylko we własnym imieniu
 4. Nie umieszczej treści naruszających prawo, zawierających treści reklamowe lub o charakterze komercyjnym
 5. Nie umieszczaj swoich ani cudzych danych osobowych, teleadresowych itp.
 6. Postaraj się o ocenę obiektywną i użyteczną dla innych użytkowników

Komentarze, które nie spełniają powyższych zasad mogą nie zostać opublikowane na stronie KatalogMarzeń.pl