Niezwykła podróż dla dziecka - Spacer Sensoryczny

Ocena 0/5,0 (0 opinii)
 • Zabawy i gry podczas spaceru sensorycznego
 • Spacer sensoryczny - dzieci dotykają skał
 • Grupa dzieci z opiekunami podczas spaceru sensorycznego
 • Dziewczynka biegnie po murze
 • Dzieci podczas wykładu na spacerze sensorycznym
 • Dzieci rysują kredą po ulicy
 • Dzieci biegają po łące
 • Wygląd vouchera
NOWOŚĆ
Opis

Spacer sensoryczny w Warszawie, czyli niesamowita przygoda w samym środku miasta! Czym jest spacer sensoryczny? To okazja do poznania miejsca, w którym żyjesz z zupełnie innej strony. Sensorycznie nie znaczy nic innego jak doznawanie wszystkimi zmysłami. Daj się więc zaprosić w niezwykłą podróż, dzięki której Twoje dziecko odkryje nieznane mu dotąd fakty o warszawskich ulicach. W samym środku Mokotowa (i nie tylko) czeka Was wyprawa przez labirynt zmysłów, odkryjecie nowe dźwięki, poczujecie fakturę miasta i wsłuchacie się w jego odgłosy. Wycieczka podzielona jest na kilka etapów, które zostaną poświęcone każdemu z odczuć. Z pewnością będzie to oryginalna przygoda! Nie zabraknie także kreatywnego odpoczynku na trawie, czy zabaw i gier podczas podziwiania krajobrazów miejskiej architektury. Taka przygoda nie tylko niezwykle pozytywnie wpłynie na rozwój dziecka, ale będzie stanowiło nową zupełnie inną, ciekawą atrakcję, podczas której Ty i Twoja pociecha będziecie mogli poczuć się jak odkrywcy nieznanych miejsc a poznacie je nie tylko okiem, ale również uchem i dotykiem, brzmi jak naprawdę dobra zabawa!

CO ZYSKUJESZ W RAMACH VOCUHERA NA NIEZWYKŁĄ PODRÓŻ DLA DZIECI – SPACER SENSORYCZNY?

Do wyboru względem nadchodzących dat mamy kilka scenariuszy:

 • Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Muranowie - Na Spacer Sensoryczny pójdziemy po tajemniczych uliczkach Muranowa. Trasa przebiegać będzie śladami Berka - żydowskiego chłopca, który muranowskie podwórka i zielone skwerki zna na wylot i chętnie podzieli się z nami swoimi sekretami. Zajrzymy w pełne inspiracji kolorowe bramy, wsłuchamy się w gwar bazaru i zakręcimy drejdlem.
 • Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Śródmieściu
  Na kolejny Spacer Sensoryczny wybierzemy się wąskimi uliczkami Śródmieścia. Odkryjemy bardzo urokliwy fragment miasta, którego domy pokryte są czerwonymi dachówkami, a ulice pokryte kostką brukową. Poobserwujemy miasto przez wąskie okienka. Nauczymy czytać mapę oraz z zamkniętymi oczami poczujemy i sprawdzimy z czego zbudowany jest Barbakan.
 • Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Żoliborzu
  Wybierzcie się z nami na Spacer Sensoryczny śladami najpiękniejszych domów na Żoliborzu. Wspólnie dowiemy się kim jest architekt i czym się zajmuje. Obejrzymy różne domy – stare, nowe, małe, duże, zadbane i zniszczone. Dotkniemy, poczujemy i sprawdzimy z czego buduje się domy i mieszkania
 • Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Starym Mieście

Na kolejny lipcowy Spacer Sensoryczny wybierzemy się wąskimi i malowniczymi uliczkami Starego Miasta. Obejrzymy różne kamienice - stare, małe, duże i kolorowe. Spróbujemy objąć najwęższy budynek w Warszawie - Dom Chudzielca. Dotkniemy czerwonych i szorstkich cegieł starych kamienic i murów oraz poczujemy ich chłód. A wsłuchując się w opowieści o Bazyliszku i Syrenie rozbudzimy wyobraźnie i stworzymy mityczne postacie, które będą pilnować naszych skarbów

 • Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Pradze - Dziki brzeg Wisły
  Jakie sensoryczne niespodzianki kryje najstarszy park Warszawy i praski dziki brzeg Wisły? Wybierzcie się z nami na Spacer Sensoryczny po Pradze i odkryjcie ją na nowo. Sprawdzimy kto śpiewa w Parku Praskim, ile dziur ma rzeźba żyrafy, kogo można spotkać w drzewach rosnących w parku. Zabierzemy Was nad Wisłę, gdzie poszukamy śladów ptaków (czy wiecie, że nad Wisła mieszka ich prawie 150 gatunków?
 • Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Mokotowie
  Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :) Wracamy na Mokotów!!! Zapraszamy ponownie na Spacer Sensoryczny po najbardziej urokliwych zakamarkach Mokotowa, czyli do parku Arkadia i ogrodu w Królikarni. Poznamy wiele ciekawych prac rzeźbiarskich, wsłuchamy się w życie małych mieszkańców miejskiej zieleni.

KOMU SPODOBA SIĘ PREZENT NIEZWYKŁA PRZYGODA DLA DZIECI – SPACER SENSORYCZNY?

Niezwykła przygoda dla dzieci – Spacer Sensoryczny to niezapomniana atrakcja, podczas której dziecko ma szansę na rozwinięcie wszystkich zmysłów przy jednoczesnym chłonięciu wiedzy na temat miasta, w którym się znajduje. To niepowtarzalna okazja do połączenia nauki i przygody a taka możliwość nie zdarza się często. Podczas spaceru czekać Was będzie mnóstwo atrakcji, których nie omówiliśmy – te bowiem trzeba sprawdzić na własnej skórze, dlaczego? Bo nie jesteśmy w stanie tak dokładnie opisać niezwykłych doznań dla wszystkich zmysłów, które czekają podczas tej przygody, aby dokładnie wiedzieć o czym mówimy trzeba je przeżyć samodzielnie. Spacer Sensoryczny to nie tylko zabawa dla najmniejszych, to możliwość spędzenia czasu w gronie najbliższych podczas gdy wykwalifikowany przewodnik opowie nam o wszelkich ulicach i domach oraz pozwoli niemalże poczuć tętniące życiem miasto. Wyruszcie na przygodę, która pozostanie w Waszej pamięci na długo!

Aby poznać czas trwania, lokalizację i inne szczegóły WYBIERZ MIASTO / WARIANT
Opinie
Ocena 0/5,0 (0 opinii)

Opinie

0/5,0 (0 opinii)
Jeszcze nie dodano opinii na temat tego przeżycia.
Twoja opinia
Ocena
×
Zasady dodawania opinii
 1. Nie używaj zwrotów powszechnie uznanych za wulgarne, obraźliwe lub nawołujących do przemocy
 2. Nie umieszczaj linków do innych stron i portalii
 3. Umieszczej tylko treśći związane z realizacją opiniowanej usługi i tylko we własnym imieniu
 4. Nie umieszczej treści naruszających prawo, zawierających treści reklamowe lub o charakterze komercyjnym
 5. Nie umieszczaj swoich ani cudzych danych osobowych, teleadresowych itp.
 6. Postaraj się o ocenę obiektywną i użyteczną dla innych użytkowników

Komentarze, które nie spełniają powyższych zasad mogą nie zostać opublikowane na stronie KatalogMarzeń.pl

Pytania Marzycieli

Jeszcze nikt nie zadał pytania dotyczącego tego produktu.

Polecamy także:

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!