Nauka jazdy na snowboardzie na symulatorze

Ocena 4.7/5,0 (3 opinie)
 • Prezent Nauka jazdy na snowboardzie na symulatorze zdjęcie 1
 • Prezent Nauka jazdy na snowboardzie na symulatorze zdjęcie 2
 • Prezent Nauka jazdy na snowboardzie na symulatorze zdjęcie 3
 • Prezent Nauka jazdy na snowboardzie na symulatorze zdjęcie 4
 • Wygląd vouchera
Święta tuż tuż... mamy dla Was Prezenty do 30% taniej! Sprawdź!
Opis

Góry, śnieg i słońce... Każdy snowboardzista marzy o tym przez cały rok. Pokonywać kolejne kilometry i poczuć to przyjemne zmęczenie po całym dniu jazdy. Jeśli marzysz, żeby w końcu nauczyć się jeździć, ale obawiasz się wyjazdu w góry to Nauka jazdy na snowboardzie na symulatorze jest dla Ciebie! W trakcie nauki instruktor wyjaśni wszelkie wątpliwości i przekaże Ci cenne wskazówki.

Wybierając Voucher Nauka jazdy na snowboardzie na symulatorze będziesz uczył się jazdy na desce na całorocznym, krytym, sztucznym stoku. Sztuczny stok to technologia, dzięki której możesz przez cały rok jeździć na desce w samym centrum Trójmiasta, bez względu na pogodę! Specjalny system wygląda niczym ogromna bieżnia. Waży aż 5 i pół tony i pokryty jest specjalnym materiałem imitującym śnieg. Powierzchnia stoku jest też dodatkowo nawilżana, aby zapewnić idealny poślizg! Jeden stok ma 36m2 i jednocześnie mogą z niego korzystać maksymalnie 3 osoby. Prędkość jaką można osiągnąć na sztucznym stoku to nawet 25km na godzinę.

Stok jest nachylony pod kątem 13 stopni. Posiada certyfikaty i aż 4 systemy bezpieczeństwa. Instruktor może w każdej chwili zatrzymać stok manualnie na pulpicie sterującym lub pilocie. Na głównym panelu zarządzającym również znajduje się główny przycisk zabezpieczający. Dodatkowo na samym stoku zainstalowane są czujniki, które automatycznie wyłączą stok po przekroczeniu wyznaczonej granicy. Wszystko, aby zapewnić super bezpieczne warunki.

Zacznij już dziś naukę jazdy w komfortowych warunkach bez wyjeżdżania w góry. Bez stresu, bez kontuzji i w pełni bezpiecznie. Indywidualne podejście pozwoli Ci nauczyć się jeździć zgodnie z Twoją kondycją i możliwościami. Nauka odbywa się pod czujnym okiem fachowców, którzy doskonale widzą Twoje poczynania, towarzyszą Ci podczas jazdy i pomagają na każdym etapie.

Jazda na snowboardzie to nie tylko dobra zabawa, ale i świetny trening - podczas jednej godziny można spalić aż 700kcal!

Wybierz voucher Nauka jazdy na snowboardzie na symulatorze dla siebie lub podaruj go bliskiej osobie. Poczuj ducha sportu i smak prawdziwych sportowych emocji!

Aby poznać czas trwania, lokalizację i inne szczegóły WYBIERZ MIASTO / WARIANT
Opinie
Ocena 4.7/5,0 (3 opinie)

Opinie

4.7/5,0 (3 opinie)
Nauka jazdy na snowboardzie na symulatorze (Gdańsk (lekcja))
Miałam duży problem z wyborem, którą superancką atrakcję wybrać. Rezerwacja błyskawiczna , organizatorzy mega kompetentni i wspomnienia niezapomniane ;)
Nauka jazdy na snowboardzie na symulatorze (Gdańsk (lekcja))
Nauka jazdy na snowboardzie na symulatorze (Gdańsk (lekcja))
Twoja opinia
Ocena
×
Zasady dodawania opinii
 1. Nie używaj zwrotów powszechnie uznanych za wulgarne, obraźliwe lub nawołujących do przemocy
 2. Nie umieszczaj linków do innych stron i portalii
 3. Umieszczej tylko treśći związane z realizacją opiniowanej usługi i tylko we własnym imieniu
 4. Nie umieszczej treści naruszających prawo, zawierających treści reklamowe lub o charakterze komercyjnym
 5. Nie umieszczaj swoich ani cudzych danych osobowych, teleadresowych itp.
 6. Postaraj się o ocenę obiektywną i użyteczną dla innych użytkowników

Komentarze, które nie spełniają powyższych zasad mogą nie zostać opublikowane na stronie KatalogMarzeń.pl

Pytania Marzycieli

Jeszcze nikt nie zadał pytania dotyczącego tego produktu.