Kalendarz Okazji* (do pobrania TUTAJ - *aplikacja na Androida) pomoże Ci w pamiętaniu o ważnych datach. To rozwiązanie dla wszystkich, którym w ferworze codziennych obowiązków zdarza się zapominać o ważnych wydarzeniach, a także tych, którzy cenią sobie porządek i transparentność kalendarza okazji życzeniowo-prezentowych.

    

Skąd pomysł na aplikację? Chęć pamiętania o ważnych okazjach. Z naszej ankiety przeprowadzone wśród klientów  wynika, że aż 40% respondentów do pamiętania o okazjach używa kalendarzy (w tym papierowych i elektronicznych), natomiast 30% polega na przypomnieniach Facebooka. Warto wspomnieć, że aż 88% ankietowanych to osoby od 18 do 35 roku życia, czyli ludzie młodzi, którzy z nowymi technologiami mają do czynienia na co dzień. 

Kalendarz Okazji nie tylko przypomina o datach, lecz także podsuwa prezentowe inspiracje. Kalendarz Okazji to kompilacja źródeł informujących o ważnych okazjach. Głównym zadaniem aplikacji jest nie tyle zapamiętanie konkretnej daty, co przypomnienie o niej w stosownym momencie i podsunięcie prezentowych inspiracji, które można czerpać bez wychodzenia z aplikacji. Notatki dodawane przy kontaktach zastąpią gubiące się niekiedy kartki z pomysłami na prezent dla bliskiej osoby, a samodzielnie ustawione powiadomienie odpowiednio wcześnie poinformuje o zbliżającej się okazji – bez obaw, że konkretna osoba przewrotnie usunie datę swoich urodzin z profilu na Facebooku ;)

Rabat dla wszystkich użytkowników aplikacji - pobierz aplikację i odbierz kod rabatowy! 

Masz już aplikację Kalendarz Okazji?

Użyj kodu rabatowego z aplikacji a otrzymasz zniżkę 7% wartości Twojego zamówienia. Znajdź wymarzony prezent i wpisz kod rabatowy w pierwszym kroku zamówienia.  

ZNAJDŹ PREZENT: