Niezapomniane prezenty-przeżycia w Bielsku-Białej!

Jakie atrakcje można zrealizować w Bielsku-Białej? Lot paralotnią we dwoje, romantyczną kolację we dwoje i degustację win, przygodę na strzelnicy, off-road 4x4 i jazdę quadem, relaks w grocie solnej i masaż gorącymi kamieniami, paintball laserowy, a także park linowy dla dwojga, skok spadochronowy i wiele innych.

Oferujemy także karty podarunkowe na określoną kwotę do wykorzystania w naszym serwisie. Gift Voucher to gwarancja trafionego prezentu, który obdarowana osoba może wybrać samodzielnie według własnych preferencji, i zrealizować go w ciągu 12 miesięcy.

Prezenty - Bielsko-Biała

Liczba prezentów: 120
Liczba prezentów: 120

Bielsko-Biała, to miasto położone w malowniczej części Polski, u stóp Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego. Jest to idealne miejsce na lot paralotnią czy motoparalotnią - pełne widoków i zjawiskowe przeżycie Ciebie czeka. Dzięki malowniczym wzgórzom przeżyjesz wspaniałe chwile podczas jazdy quadem czy terenowej jazdy samochodem 4x4

Oprócz ekstremalnych atrakcji w ofercie Katalogu Marzeń dostępne są vouchery do kliniki medycyny estetycznej, liczne masaże, strzelanie, zajęcia fitness i wiele, wiele innych!

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost