Kultura w prezencie!

Podaruj sobie lub swoim bliskim wieczór w wyjątkowym miejscu – w miejscu, gdzie każdy świetnie się bawi i spędza niezapomniane chwile.

Zapraszamy na wieczór w teatrze – wybierając ten voucher, masz możliwość wyboru dowolnej sztuki, gwarancję zabawy na poziomie w towarzystwie genialnych aktorów i najlepszych przedstawień. Po równie niezwykłe wspomnienia zapraszamy do Opery Wrocławskiej!

Voucher na teatralne lub operowe widowisko to doskonały pomysł na prezent dla dwojga, np. z okazji rocznicy czy walentynek, a także nietuzinkowe rozwiązanie prezentowe z okazji Dnia Nauczyciela.

Spektakle teatralne

Liczba prezentów: 6
Liczba prezentów: 6

Shakespeare, Twardoch, Mickiewicz, Wyspiański. Każdy fan spektakli teatralnych powinien znać tych Panów, a jeśli jednak umknęło uwadze, to warto sprezentować bilety do teatru. 

Cóż może być lepszego od prezentu w postaci wieczoru w teatrze czy operze? Podaruj bliskiej Ci osobie wstęp do najlepszych spektakli w Polsce! Na stronie Katalogu Marzeń można znaleźć takie teatry jak Teatr Śląski w Katowicach, Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie, Teatr Nowy w Poznaniu, Sopocki Teatr Tańca czy Teatr Capitol i Teatr Sabat w Warszawie. 

Podaruj wyjątkowy prezent dziewczyniemamiebratu czy szefowiVoucher na spektakle teatralne jest bardzo uniwersalny, ponieważ obdarowany sam może wybrać spektakl, który go zaintryguje.

 

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost