Osoba, której chcesz sprawić niezapomniany prezent, to miłośnik samochodów rajdowych i fan sportowej adrenaliny? Mamy garść pomysłów na idealny prezent dla każdego motomaniaka!

Ferrari, Lamborghini Gallardo, Subaru Impreza, a może Mitsubishi Lancer EVO? Podaruj w prezencie możliwość wypróbowania ich na torze i zasmakowania rajdowej adrenaliny! Z przeżyć bardziej ekstremalnych polecamy Easy Drift, czyli jazdę po torze w pełnym poślizgu. A jeżeli nie wiesz, co najbardziej by się spodobało osobie, której chcesz sprawić prezent, wybierz Księgę Marzeń za Kierownicąpakiet motoryzacyjnych atrakcji, z których obdarowany będzie mógł wybrać tę, która przypadnie mu do gustu.

Samochody rajdowe

Liczba prezentów: 42
Liczba prezentów: 42

Zima dla jednych oznacza mroźne dni, a dla innych możliwość driftowania na śniegu. Tylni napęd, świeży śnieg to idealna okazja na zimowe szaleństwo! Jednak w Polsce zima różnie wygląda no i nie każdy ma samochód idealny do tego typu zabawy. Z pomocą przychodzi Katalog Marzeń, czyli voucher na szaleństwo na rajdowych samochodach

Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer EVO, BMW 318is, Peugeot 106 S16 i wiele, wiele innych samochodów będą idealnym pomysłem na prezent dla każdego mężczyzny. Sprezentuj rajdową jazdę po torze lub naukę driftu, a jeśli obawiasz się o swojego bliskiego, to najbezpieczniejszą opcją będzie podarowanie jazdy co-drive. Podaruj wyjątkowy prezent taciebratu czy spełnij marzenia swojego chłopakaRajdowe samochody to zdecydowanie idealny pomysł na prezent dla niego, ale też nie zapominajmy o odważnych kobietach, którym również taka jazda sprawi świetną frajdę!

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost