Intryguje Cię, jakim prawem coś, co nie ma silnika, lata, a na dodatek ląduje tam, gdzie powinno? Loty szybowcem (cena) to atrakcja dla Ciebie!

Zapraszamy na praktyczną lekcję fizyki z zastosowaniem mechaniki Newtona i termodynamiki – podczas lotu poznasz tajemnicę bezsilnikowej maszyny i z zupełnie niecodziennej perspektywy będziesz mógł podziwiać świat!

Lot szybowcem to jedno z przyjemniejszych doświadczeń, jakie można przeżyć – unosisz się w powietrzu i delektujesz się błogą chwilą. Podaruj sobie lub bliskiemu to niezwykłe przeżycie. Polecamy także lot szybowcem dla dwojga - to świetny pomysł na prezent ślubny!

Lecisz z nami po niezapomniane wspomnienia?

Loty szybowcem

Liczba prezentów: 6
Liczba prezentów: 6

Wejdź na pokład szybowca i zmień perspektywę! Adrenalina energicznie krąży w ciele, a Ty unosisz się w powietrzu i delektujesz błogą chwilą… Wyobrażasz to sobie? To teraz wyobraź sobie, że możesz tego doświadczyć dzięki kilku kliknięciom myszki! Zapraszamy na praktyczną lekcję fizyki, która odbędzie się na pokładzie bezsilnikowej maszyny.

Voucher na lot szybowcem obejmuje: szkolenie teoretyczne, lot z wykwalifikowanym pilotem, zastrzyk pozytywnych emocji i możliwość uwiecznienia nieziemskich widoków, dlatego warto mieć ze sobą aparat.

Zastanawiasz się, komu warto podarować taki odlotowy prezent? Odpowiedź jest prosta – będzie to wymarzony prezent dla każdego, kto bardziej ceni przeżycia niż przedmioty. Idealny prezent dla chłopaka i męża, świetny pomysł na prezent dla żony na urodziny, a lot szybowcem dla dwojga będzie niezapomnianym prezentem ślubnym dla nowożeńców lub prezentem na rocznicę dla rodziców.

Sprezentuj sobie lub bliskim fantastycznie przeżycie – voucher jest ważny 12 miesięcy.

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost