Popatrz na świat z góry!

Podaruj sobie lub bliskiej osobie czas spędzony pod chmurami – lot moto- i paralotnią to atrakcja dla wszystkich, którzy cenią sobie poczucie wolności i kochają adrenalinę.

Podniebny lot to wyjątkowe przeżycie, niezwykła przygoda i możliwość beztroskiego pobujania w obłokach. To doskonały pomysł na prezent dla każdego marzyciela! Dzięki serwisowi KatalogMarzeń.pl możesz zrealizować marzenie o lataniu swojego chłopaka, swojej dziewczyny i każdej osoby, której chcesz sprawić ogromną radość.

Motolotnia, paralotnia oraz motoparalotnia zagwarantują niezapomniane przeżycia!

Loty moto i paralotnią

Liczba prezentów: 31
Liczba prezentów: 31

Szukasz prezentu dla miłośnika adrenaliny? A może sam chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i trochę pobujać w obłokach? Świetnie trafiłeś, w Katalogu Marzeń znajdziesz mnóstwo odlotowych przeżyć, a wśród nich loty motolotnią i loty paralotnią!

Podniebny lot to wyjątkowe przeżycie i wymarzony prezent dla każdego łowcy przygód. Lot paralotnią to pomysł na oryginalny prezent na osiemnastkę, a także prezent na 40 urodziny dla męża. Przygoda w chmurach w postaci lotu paralotnią dla dwojga będzie niezapomnianym prezentem ślubnym dla nowożeńców, natomiast lot motolotnią dla dwojga to ciekawy pomysł na prezent dla pary na walentynki. Voucher na chwile w chmurach będzie trafionym prezentem z okazji Bożego Narodzenia, mikołajek czy imienin.

Dzięki Katalogowi Marzeń możesz zrealizować marzenie o lataniu swojego chłopaka, dziewczyny, szwagra, mamy, taty i każdej innej osoby, której chcesz sprawić ogromną frajdę i zapewnić niezapomniane wspomnienia.

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost