Zobacz świat z innej perspektywy!

Z zazdrością i podziwem patrzysz w górę, obserwując podniebne wyczyny ptasich skrzydeł? Nie zastanawiaj się dłużej, jakby to było znaleźć się na tej wysokości i obejrzeć miejską dżunglę z góry, doszukując się codziennie pokonywanych tras!

Podaruj sobie lub bliskiemu prezent w postaci widokowego lotu helikopterem - to nie tylko świetna przygoda na wysokości, lecz także możliwość lotu niezwykłą maszyną. Możesz zrealizować tą atrakcję sam, w duecie lub… zabrać całą rodzinę i w naprawdę odlotowy sposób wspólnie spędzić czas!

Lot helikopterem lub wiatrakowcem to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich łowców podniebnych przygód i fanów adrenaliny.

PROMOCJA: Kup prezent na Święta i odbierz Dream Planner, dzięki któremu planowanie realizacji marzeń będzie jeszcze przyjemniejsze :) Regulamin promocji (link). 

Loty helikopterem

Liczba prezentów: 2
Liczba prezentów: 2
 • Tylko u nas
  Prezent Lot widokowy wiatrakowcem zdjęcie 1 Zapraszamy na Lot widokowy wiatrakowcem. Z pokładu tego tajemniczo-brzmiącego statku powietrznego będziesz miał okazję podziwiać panoramę okolicy....
  Białystok (15 min.), Białystok (60 min.), Białystok (30 min.), Gdynia, więcej (6) >>

  Lot widokowy wiatrakowcem

  od 239 zł
  WIĘCEJ
 • Tylko u nas
  Prezent Lot widokowy wiatrakowcem dla dwojga zdjęcie 1 Zapraszamy na Lot widokowy wiatrakowcem dla dwojga. Z pokładu tego tajemniczo-brzmiącego statku powietrznego będziecie mieli okazję podziwiać pano...
  Białystok (15 min.), Białystok (30 min.), Białystok (60 min.)

  Lot widokowy wiatrakowcem dla dwojga

  od 479 zł
  WIĘCEJ

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost