Zobacz świat z innej perspektywy!

Z zazdrością i podziwem patrzysz w górę, obserwując podniebne wyczyny ptasich skrzydeł? Nie zastanawiaj się dłużej, jakby to było znaleźć się na tej wysokości i obejrzeć miejską dżunglę z góry, doszukując się codziennie pokonywanych tras!

Podaruj sobie lub bliskiemu prezent w postaci widokowego lotu helikopterem - to nie tylko świetna przygoda na wysokości, lecz także możliwość lotu niezwykłą maszyną. Możesz zrealizować tą atrakcję sam, w duecie lub… zabrać całą rodzinę i w naprawdę odlotowy sposób wspólnie spędzić czas!

Lot helikopterem lub wiatrakowcem to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich łowców podniebnych przygód i fanów adrenaliny.

Marzyciele, dziś (18.09) nasze biuro czynne jest do godziny 16:00.

Loty helikopterem

Liczba prezentów: 2
Liczba prezentów: 2
 • Tylko u nas
  Prezent Lot widokowy wiatrakowcem zdjęcie 1 Zapraszamy na Lot widokowy wiatrakowcem. Z pokładu tego tajemniczo-brzmiącego statku powietrznego będziesz miał okazję podziwiać panoramę okolicy....
  Zielona Góra (45 minut), Białystok (15 min.), Białystok (60 min.), Białystok (30 min.), więcej (14) >>

  Lot widokowy wiatrakowcem

  od 239 zł
  WIĘCEJ
 • Tylko u nas
  Prezent Lot widokowy wiatrakowcem dla dwojga zdjęcie 1 Zapraszamy na Lot widokowy wiatrakowcem dla dwojga. Z pokładu tego tajemniczo-brzmiącego statku powietrznego będziecie mieli okazję podziwiać pano...
  Białystok (15 min.), Białystok (30 min.), Białystok (60 min.), Gorzów Wielkopolski (15 minut), więcej (11) >>

  Lot widokowy wiatrakowcem dla dwojga

  od 479 zł
  WIĘCEJ

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost