Zobacz świat z nieziemskiej perspektywy!

Podaruj sobie lub bliskiemu przeżycie o podwyższonym poziomie adrenaliny! Prezent z chmurami w tle to odlotowa propozycja nie tylko dla łowców ekstremalnych wrażeń, lecz także dla osób lubiących pobujać w obłokach.

Jeżeli kręcą Cię mocne wrażenia, polecamy ekscytujący skok spadochronowy oraz zapierający dech w piersiach skok na bungee. Paralotnia, loty szybowcem (cena) czy lot balonem to atrakcje dla tych, którzy chcą zmierzyć się z lękiem wysokości w mniej ekstremalnym wydaniu. Dla kreatywnych mamy pierwszy kurs pilotażu. Zastanawiasz się, co jeszcze? Dream jump, tunel aerodynamiczny (Leszno), park linowy i wiele innych!

Latanie i opadanie

Liczba prezentów: 113
Liczba prezentów: 113

Zastanawiasz się, co na prezent dla miłośnika adrenaliny? Zerknij do odlotowej oferty Katalogu Marzeń i zainspiruj się ekstremalnymi przeżyciami, które dostarczą niezapomnianych wrażeń i dawki pozytywnych emocji!

Lot szybowcem to oryginalny prezent dla chłopaka na urodziny, natomiast lot paralotnią będzie strzałem w dziesiątkę jako prezent dla kobiety, która lubi bujać w obłokach. Skok spadochronowy w tandemie to wymarzony prezent na osiemnastkę dla niej i dla niego, a lot w tunelu aerodynamicznym będzie ciekawym doświadczeniem dla osoby, która chce przełamać lęk wysokości. Pierwszy kurs pilotażu pozwoli spełnić marzenie o lataniu – polecamy na prezent na 40 urodziny dla męża, a także jako oryginalny pomysł na prezent dla szefa. Lot balonem to romantyczny prezent ślubny lub prezent na rocznicę, który na pewno zapadnie w pamięci obdarowanym osobom.

Prezent z chmurami w tle to możliwość zobaczenia świata z zupełnie innej perspektywy i uderzenie potężnej dawki adrenaliny. Voucher na podniebną przygodę jest ważny 12 miesięcy.

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost