Prezent na pełnej petardzie!

Szukasz prezentu dla osoby, która lubi dobrą zabawę? Podaruj emocjonujący wyścig po torze gokartowym w pogoni za najlepszym czasem jednego okrążenia!

Jazda gokartem to nie tylko świetny prezent na urodziny czy Dzień Chłopaka, lecz także doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu - ścigać możecie się w duecie lub całą paczką! Natomiast gokarty dla najmłodszych to gwarancja udanego prezentu na Dzień Dziecka, a przy okazji ciekawa przygoda i być może początek nowej pasji.

Dociśnij pedał gazu i podaruj naprawdę odjazdowy prezent!

Gokarty

Liczba prezentów: 9
Liczba prezentów: 9

Szukasz odjazdowego prezentu dla chłopaka na urodziny? A może marzycie o niezwykłych walentynkach o smaku adrenaliny? Jazda gokartem – oto nasza propozycja! Mimo że gokarty to niepozorne pojazdy, drzemie w nich ogromna moc. Warto się o tym przekonać i spróbować swoich sił w pościgu na za najlepszym czasem jednego okrążenia.

Jazda gokartem to wymarzony prezent zarówno dla miłośników motoryzacji, jak i dla tych, którzy chcą się po prostu dobrze bawić – sami, w duecie lub całą paczką. Voucher na jazdę gokartem będzie trafionym prezentem dla niego i dla niej z okazji mikołajek, osiemnastki czy imienin. Sprawdzi się również jako prezent na rocznicę dla dwojga. A jeżeli zastanawiasz się, co na prezent z okazji Dnia Dziecka – mamy gokarty także w wersji dla najmłodszych!

Jazda zapewni potężną dawkę pozytywnych emocji i moc niezapomnianych wrażeń. Dociśnij pedał gazu z Katalogiem Marzeń – voucher jest ważny 12 miesięcy!

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost