Nie masz jeszcze prezentu na Święta? Z nami zawsze zdążysz!

Zamówienia złożone w dniu roboczym do godziny 13:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Jak to wygląda w okresie przedświątecznym? Dokładnie tak samo! Działamy nieustająco, by Twoje prezenty doszły na czas, ale w związku z dużym obłożeniem firm kurierskich sugerujemy, aby nie czekać z zamówieniem na ostatnią chwilę. 

DOSTAWA KURIEREM I DO PACZKOMATU - Zamówienia złożone do wtorku 22 grudnia do g. 13:00 wyślemy jeszcze tego samego dnia. Standardowy czas dostawy to 1 -2 dni robocze. Przesyłkę powinieneś otrzymać najpóźniej 24 grudnia 2020. 

EVOUCHER PDF - Prezent last minute bez wychodzenia z domu: wybierz opcję eVoucher a plik PDF, a voucher otrzymasz na maila natychmiast po złożeniu zamówienia bez oczekiwania na wpłatę! Więcej informacji o eVoucherach PDF 

ODBIÓR OSOBISTY - Możesz też odebrać voucher w naszym biurze w Warszawie. Jesteśmy dostępni przy ul. Kijowskiej 5 w godz. 8:30-16:00 - odbiór osobisty jest możliwy tylko po złożeniu zamówienia na naszej stronie. Jeśli chcesz odebrać prezent poza tymi godzinami skontaktuj się z nami telefonicznie. Infolinia działa w godzinach 8:00-18:00. 24.12 będziemy na Ciebie czekać w biurze do godziny 12:00. 

SPRAWDŹ NAJLEPSZE PREZNETY