o prezentach

Finał Konkursu Lista Chciejstw

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2020-04-29

Jesteśmy ludźmi, którzy największą przyjemność czerpią ze spełniania Waszych Marzeń. Pomagamy spełniać je wszystkie bez wyjątku! Często udaje się zrealizować te największe jak skok ze spadochronem. Ale pamiętajcie, że na co dzień warto spełniać także te niewielkie i niedrogie marzenia! Dlatego chcieliśmy zmotywować Was do wykorzystywania swojego wolnego czasu aktywnie i pozytywnie. Właśnie dlatego wspólnie z autorką bloga No chodź, będzie fajnie zorganizowaliśmy konkurs Lista Chciejstw.

Co to jest Lista Chciejstw?

Lista Chciejstw to zbiór spisanych zachcianek, które można zrealizować w wolnym czasie w Warszawie. Nie wymagają one dużych nakładów finansowych i czasowych. To katalog małych marzeń, które łatwiej spełnić, kiedy zostaną spisane — gdy będziemy mieć wolną chwilę, wystarczy zerknąć na listę bez zastanawiania się "jak mogę wykorzystać wolny czas?". Lista Chciejstw ma zachęcić do ruszenia się z domu, spotkania ze znajomymi i zrobienia rzeczy, które już od dawna chodzą nam po głowie, ale jakoś nie było czasu i okazji na ich realizację. Takie pomysły w swoich postach podsuwa Wam na co dzień Aneta na swoim blogu. Chcieliśmy udowodnić, że realizacja ich wcale nie jest trudna, wystarczy chcieć!

Na czym polegał konkurs Lista Chciejstw?

Każdy, kto chciał wziąć udział w konkursie musiał stworzyć prywatną Listę Chciejstw. Uczestnicy dodawali swoje Listy w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Razem wyłoniliśmy 30 najciekawszych odpowiedzi. Nagrodą było wspólne szaleństwo na gokartach na torze Pole Position w Jankach!

Spełnianie marzeń nie jest trudne! A można się przy tym świetnie bawić :)

Co za finał!

Spotkaliśmy się z autorami najciekawszych List Chciejstw 12 lipca. Wyobraźcie to sobie — piątek po pracy, weekend za pasem, świetna pogoda i super ludzie! To nie mogło się nie udać :) Chcieliśmy lepiej Was poznać. Był czas na zabawy integracyjne, przekąski i wspólne zdjęcia. A potem zaczęło się najlepsze…

Gokartowe szaleństwo w Pole Position

Podzieliliśmy się na trzy zespoły. Załoga Pole Position w Jankach dała nam świetne instrukcje. Razem dobieraliśmy kaski i przygotowywaliśmy się do jazdy. Każda drużyna miała po dwa przejazdy. Tor Pole Position w Jankach jest bardzo długi i kręty. Jednocześnie na jednym torze znajdowało się 10 osób i ciągle nie było tłoczno.

Najlepsze jest to, że podczas ładnej pogody część toru znajduje się na zewnątrz! Dzięki temu można spróbować szybkiej jazdy na różnych rodzajach nawierzchni. Dojazd z Warszawy do Pole Position w Jankach jest łatwy, pod obiektem znajduje się przestronny parking. W czasie kiedy nie jeździliśmy, rozsiadaliśmy się na wygodnych kanapach i mieliśmy czas, żeby lepiej się poznać.

Podczas finału świętowaliśmy też urodziny jednej Zwyciężczyni! Tor Pole Position w Jankach to świetne miejsce do organizacji imprez okolicznościowych.

Jeszcze więcej konkursów!

Uwielbiamy dawać Wam radość! Dlatego każdy uczestnik wydarzenia miał okazję wygrać dodatkowe nagrody. Osoby, które osiągnęły najlepsze wyniki na torze mogły wygrać Pakiet Małe Marzenia lub Pakiet Małe Radości. Dodatkowo zorganizowaliśmy konkurs na najlepszą relację z wydarzenia w mediach społecznościowych. Autorzy pięciu najlepszych relacji otrzymali vouchery na przygodę VR dla dwóch osób lub podwójne zaproszenie na lekcję jazdy na longboardzie! Poniżej możecie zobaczyć jedną ze zwycięskich relacji.

Co jeszcze można robić w Warszawie?

Mamy lato! Trwają wakacje, dni są bardzo długie. Warto to wykorzystać! Możesz realizować swoje Chciejstwa sam, ale zachęcamy Cię do spełniania małych marzeń z przyjaciółmi. Warszawa oferuje tysiące możliwości! Możesz tak jak my wybrać się z paczką na gokarty. Zorganizuj wycieczkę rowerową i połącz ją z piknikiem nad Wisłą. Wolisz wodne szaleństwa, które pomagają radzić sobie z upałami? Wybierz Flyboard! Chcesz poczuć się jak dziecko? Zabierz znajomych na trampoliny w Airo

Marzyciele, którzy osiągnęli najlepszy czasy podczas jazdy na Torze Pole Position w Jankach otrzymali vouchery na prezenty od Katalogu Marzeń

Jak wyglądają gokarty w Pole Position Janki?

Sami sprawdźcie! Zebraliśmy dla Was materiały z wydarzenia i przygotowaliśmy filmik, który idealnie podsumowuje nasze spotkanie z No Chodź w Pole Position w Jankach. Był czas na rozmowy, krótkie wywiady. Mieliśmy okazję lepiej się poznać i wspólnie zrobić coś fajnego. Te wspomnienia zostaną z nami na zawsze. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba:

W Katalogu Marzeń znajdziesz tysiące oryginalnych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Mamy propozycje na każdą kieszeń. A może wręczysz komuś voucher na prezent? Gwarantujemy, że niespodzianka w formie przeżycia sprawdzi się lepiej niż materialny podarunek. Finaliści konkursu Lista Chciejstw na pewno to potwierdzą! A dla wszystkich niedowiarków — pamiętajcie, że na pewno nie wygrywa ten, kto nie gra. Śledźcie nasz profil na Facebooku i Instagramie na bieżąco i zgarniajcie świetne nagrody — przeżycia! :)

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Content Specialist
Moje największe miłości to podróże, jedzenie i... jedzenie. Lubię aktywnie spędzać czas i tylko dlatego mieszczę się jeszcze w drzwiach do biura. W wolnych chwilach czytam, piszę i generuję nowe pokłady pozytywnej energii podczas górskich wędrówek.

Data publikacji: 2019-07-31

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.