o prezentach

Katalog Marzeń w Konkursie z Wydawnictwem Infor

Data aktualizacji: 2020-08-24

To już II edycja konkursu z Infor

Motywacja, docenienie i pozytywne emocje to wartości, które są wpisane w działania Katalogu Marzeń i realizację naszej misji. Z przyjemnością wsparliśmy inicjatywę Wydawnictwa Infor  i II edycję Konkursu Księgowy Budżetu 2018, w którym do finału przeszło 5 osób. Uczestnicy mieli do wykonania testy kwalifikacyjne na wstępnych etapach w ciągu roku, zaś 16-stego listopada w siedzibie Infor konkurs został rozstrzygnięty. Zwyciężczynią została Pani Marta Banach. A nagrodą główną, ufundowaną przez Katalog Marzeń jest fantastyczny weekend w Trójmieście. Nagroda została wręczona Finalistce przez Joannę Borucką, właścicielkę Katalogu Marzeń.  

Podziękowania dla Wydawnictwa Infor

Jako zespół, cieszymy się, mogąc wspierać inicjatywy rozwojowe środowiska pracy. Wierzymy, że prezenty-przeżycia stanowią wprost adekwatną nagrodę w programach, w których w naturalny sposób pojawiają się emocje i ciężka praca zostaje doceniona. Życzymy Zwyciężczyni relaksujących chwil, a Wydawnictwu Infor gratulujemy świetnej inicjatywy i dziękujemy za współpracę przy tegorocznej edycji Konkursu.

B2B Communication Manager

Z marketingiem jestem związana od 20 lat, wciąż poszukuję nowych rozwiązań, sposobów komunikacji i odpowiedzi na potrzeby. Wierzę w personalizację usługi, cenię etykę w biznesie i bardzo lubię ludzi. To oni mnie inspirują.

Data publikacji: 2018-12-02

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.