o prezentach
Teraz każdy voucher ważny jest aż 18 miesięcy!
12 października 2015
Przełom lata i jesieni to czas, którym cieszą się zwłaszcza koneserzy winnych trunków – można wtedy rozpocząć produkcję win z dojrzewających w wakacyjnym słońcu winogron. Choć proces produkcji wina jest dość skomplikowany i długotrwały, pojawia się coraz więcej amatorów, którzy na potrzeby własnej spiżarni zrywają grona dojrzałych winorośli i rozpoczynają przygodę z winiarstwem.
12 października 2015
Aktywne wakacje w „asfaltowej dżungli” – to jest możliwe! Zobaczcie atrakcje, które są dostępne właściwie w każdej większej aglomeracji. Przeżyj wakacje w mieście w aktywny sposób.
12 października 2015
A gdyby tak podczas wakacji porzucić przewodniki, mapy i standardowe środki transportu? Z całą pewnością zagwarantowałoby to moc niezapomnianych wspomnień i, kto wie, może nawet stałoby się okazją do ...
12 listopada 2015
Escape the room to zabawa, która polega na… dobrej zabawie! Wystarczy nacisnąć klamkę, wejść do tajemniczego pokoju i spróbować z niego wyjść w określonym czasie. Na łowców przygód czekają zagadki, kt...
19 listopada 2015
Warsztaty cukierkowe to słodka przygoda dla małych i dużych. Wybierz się do krainy owocowych smaków i stwórz własne kolorowe łakocie!
3 grudnia 2015
Daj się zamknąć w tajemniczym pokoju i rozwiąż zagadkę! Odwiedzamy escape room w Krakowie, aby odpowiedzieć na zagadkę - czy udało nam się opuścić pokój przed końcem czasu? Przeczytajcie sami!
10 grudnia 2015
Poznaj Kraj Kwitnącej Wiśni od kuchni i własnoręcznie stwórz tradycyjne japońskie specjały. Kurs sushi to idealny pomysł na prezent dla smakosza i miłośnika oryginalnych rozwiązań kulinarnych.
15 grudnia 2015
Wcale się nie dziwimy, że jazda gokartem jest prezentem, który nasi Klienci chętnie wybierają dla chłopaka i dla dwojga!
28 grudnia 2015
Często piszemy, że lot paralotnią to niezwykła podniebna przygoda i doświadczenie, którego nie da się zapomnieć. Ile w tym prawdy? Postanowiliśmy to sprawdzić - zobacz relację z lotu paralotnią!
4 stycznia 2016
Testujemy motoryzacyjne monstra z naszej oferty!
26 stycznia 2016
Poznaj świat wirtualnej rzeczywistości!
10 lutego 2016
Do grona naszych Partnerów dołączył Salon & Day SPA Escape – luksusowy warszawski salon urody!
26 lutego 2016
Zapraszamy do lektury, która odkryje przed tobą krótką historię prezentów-przeżyć!
23 marca 2016
Zapraszamy w warszawską wyprawę do czasów PRL, w którą zabierzemy Cię fiatem 125p, fiatem 126p lub jelczem 043, czyli słynnym „Ogórkiem”. Gotowy na motoryzacyjny powrót do przeszłości? Zobacz więcej w...
20 maja 2016
Jeżeli interesujesz się marketingiem i szukasz innowacyjnych rozwiązań w biznesie, nie możesz przegapić tego wydarzenia!
28 czerwca 2016
Cześć, chcieliśmy się przedstawić! Sprawdźcie, z kim macie do czynienia, gdy składacie zamówienie, gdy rezerwujecie termin realizacji marzenia, gdy dostajecie newsletter i… kto tym wszystkim zarządza.
12 lipca 2016
Przejażdżki motocyklami po Warszawie z naszym nowym Partnerem. To co, kaski na głowę i jedziemy z przedstawieniem cieplutkiej jeszcze oferty!
19 lipca 2016
Sezon urlopowy dopiero się rozpoczął, a już wszyscy mamy go dość. Też masz wrażenie, że wracając z urlopu jesteś bardziej zmęczony, niż gdybyś ten czas spędził w pracy?
22 lipca 2016
Nie bez przyczyny masaż uznawany jest za jedną z najstarszych metod relaksacyjnych.
25 sierpnia 2016
Tym razem pojawiliśmy się w warszawskiej restauracji sushi – Koku Sushi.
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.