Zapomnij o zapominaniu – prezentujemy naszą aplikację „Kalendarz okazji”

20 stycznia 2016

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zapomnieć o urodzinach bliskiej osoby? A może przegapiłeś ważną rocznicę? Niby większość najistotniejszych data masz zapisanych w kalendarzu, ale jednak czasami coś Ci umknie… Z drobną pomocą naszej aplikacji Kalendarz okazji będziesz pamiętać o wszystkich ważnych dla Ciebie datach.

Ponieważ we współczesnym zabieganym świecie skłonność do zapominania jest na porządku dziennym, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom tych, dla których pamięć o urodzinach, imieninach, rocznicach i innych ważnych okazjach ma znaczenie. Chęć pamiętania – stąd pomysł na aplikację. Jeżeli choć raz zdarzyło Ci się zapomnieć na przykład o urodzinach bliskiej osoby, doskonale wiesz, że jest to niezręczne i nieprzyjemne. Co więcej – może się negatywnie odbić na relacjach. Nasza nowa aplikacja mobilna – Kalendarz okazji - nie tylko przypomni o zbliżającym się wydarzeniu, lecz także podsunie pomysł na prezent dla osoby, z którą związana jest konkretna okazja! Komu dedykowana jest aplikacja? Wszystkim, którym zdarza się zapominać, oraz tym, którzy cenią sobie porządek i dobrą organizację.

Jak działa Kalendarz okazji? Najpierw aplikację należy pobrać ze sklepu Google Play – aplikacja jest bezpłatna, można ją zainstalować na urządzeniu obsługiwanym przez system Android, a link do jej pobrania znajduje się TUTAJ. Pierwszy krok za Tobą! Drugi krok jest równie prosty: dodanie kontaktów – osób, o których chcesz pamiętać. Są trzy możliwości: zsynchronizowanie aplikacji z Facebookiem, zaimportowanie kontaktów z pamięci telefonu lub dodanie manualne. Oczywiście w każdym przypadku możesz przeprowadzić selekcję i dodać wyłącznie interesujące Cię kontakty. Istotna informacja dotyczy dodawania kontaktów przez Facebooka – pamiętaj, że przed dodaniem kontaktów należy wcześniej zaprosić konkretnych znajomych do zainstalowania aplikacji na swoim telefonie.

Jednak urodziny czy imieniny to niejedne okazje, o których przypomni Ci Kalendarz okazji. Bez problemu przy wybranym kontakcie możesz dodawać inne ważne wydarzenia – różnego rodzaju rocznice czy nawet pojedyncze okazje, dzięki czemu aplikacja stanie się spersonalizowana i dostosowana do Twoich potrzeb. Aplikacja daje również możliwość robienia notatek – jeżeli wpadnie Ci do głowy na przykład pomysł na prezent z okazji urodzin czy innej uroczystości, możesz przy konkretnym kontakcie dodać notatkę, która nigdzie Ci nie zginie. I to wciąż nie koniec możliwości tej aplikacji! Oprócz wprowadzonych przez Ciebie dat, w magazynie okazji zawarte są wszystkie popularne święta, m.in.: Dzień Matki, Dzień Ojca, walentynki, mikołajki, święta Bożego Narodzenia. Zastanawiasz się, kiedy aplikacja przypomni Ci o zbliżających się wydarzeniach? To zależy od Ciebie – w ustawieniach możesz zarządzać powiadomieniami i sam zdecydować, kiedy i o której godzinie chcesz otrzymać informację o nadchodzącej okazji. Kalendarz okazji to nie tylko zautomatyzowana forma przypominania o datach – aplikacja wyposażona jest w pewnego rodzaju system doradczy w kwestii prezentowej. Przy każdym kontakcie znajdziesz listę pomysłów na prezent z naszej oferty, a więc z całą pewnością nie tylko nie przegapisz ważnego wydarzenia, lecz także zawsze będziesz mieć pod ręką garść upominkowych inspiracji.

Z przeprowadzonej przez nas ankiety wynika, że dla 99% respondentów pamiętanie o datach jest ważne. Jednak mimo różnorodności form zapamiętywania – kalendarze papierowe i elektroniczne, przypomnienia Facebooka i członków rodziny – zdarza się niekiedy zapomnieć. Zwłaszcza gdy z kalendarza papierowego nie przepisze się daty do kalendarza na przyszły rok, gdy ktoś przewrotnie usunie z Facebooka datę urodzin, aby sprawdzić, kto tak naprawdę pamięta, lub gdy ktoś nie szepnie Ci do ucha, że za tydzień rocznica ślubu Kasi i Tomka.

W takim razie może czas na coś nowego? Zachęcamy do wypróbowania naszej aplikacji i sprawdzenia jej skuteczności!

TAGI:
Komentarze (0)

Brak komentarzy, bądź pierwszy - skomentuj powyższy tekst.

Twój komentarz
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!