Blog o prezentach
o prezentach

Kompendia Wiedzy

15 września 2017

Lot Balonem czy Skok ze Spadochronem? Zobacz Porównanie!

Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości! Jakie są różnice i podobieństwa w locie balonem i skoku ze spadochronem? Postanowiliśmy ułatwić dokonanie wyboru!
28 lipca 2017

Porównujemy Paralotnię, Motolotnię i Motoparalotnię – Różnice i Podobieństwa

Czym różni się budowa paralotni, motolotni i motoparalotni? Jakie są podobieństwa i jak wygląda lot na każdym z nich? Który z lotów wybrać na prezent? Odpowiadamy w specjalnym artykule.
28 września 2016

Porównanie Lotu Szybowcem za Wyciągarką a za Samolotem. Zobacz, Który Wybrać!

Który lot szybowcem jest droższy? Za Wyciągarką, czy za Samolotem? Który z nich trwa dłużej i na który lepiej się wybrać? Sprawdź, który lot szybowcem jest dla Ciebie.
20 września 2016

Wszystko o Masażu Gorącą Czekoladą

Pobudzający zmysły masaż gorącą czekoladą to przepyszny pomysł na jesienny relaks. Jak wygląda? Jakie przynosi efekty? Zobacz w naszym artykule o masażu płynną czekoladą!
17 marca 2016

Slackline – co to takiego?

Slackline to chodzenie po elastycznej taśmie. Są trzy różne odmiany – trickline, longline i highline. Każda z nich wymaga koncentracji, wybitnej koordynacji ruchów i sprawności fizycznej. O co chodzi...
11 marca 2016

Jak Przygotować się do Skoku Spadochronowego?

Sprawdź, jak przygotować się do pierwszego skoku spadochronowego!
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
o prezentach
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.