Blog o prezentach
o prezentach

Kompendia Wiedzy

25 września 2019

Jak Zapakować Prezent?

Chcesz oryginalnie zapakować prezent? Spraw, aby był zupełnie wyjątkowy! Sprawdź nasze pomysły i triki i pozytywnie zaskocz Obdarowanego!
12 września 2019

Degustacja Whisky – Fakty i Ciekawostki o Szkockiej

Długa i burzliwa historia whisky może spowodować, że niejednej osobie zakręci się w głowie. Skąd pochodzi ten trunek, z czego się go robi, no i oczywiście jaka jest różnica pomiędzy whisky a whiskey?
6 września 2019

Poznaj Wakeboarding z Lepszej Strony — WakePark Gdańsk

Jak wygląda przygoda na desce z wakeboardingiem? Jak steruje się deską? Czy jesto to trudne? Odwiedzamy WakePark Gdańsk i zdradzamy sekrety tego wodnego sportu.
21 sierpnia 2019

Lot Paralotnią – Podstawy i Ciekawostki

Kto wymyślił paralotnię? Gdzie narodziło się paralotniarstwo? Czy lęk wysokości jest przeszkodą do lotu paralotnią? Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz z lektury wpisu!
19 sierpnia 2019

Skok ze Spadochronem – Porady i Ciekawostki

Kogo uważa się za pierwszego skoczka spadochronowego z prawdziwego zdarzenia? Ile kosztuje skok w tandemie? No i najważniejsze – jakie to uczucie skoczyć ze spadochronem?
13 sierpnia 2019

Tunel Aerodynamiczny - Fakty o Swobodnym Locie w Aerotunelu

Poznaj najciekawsze fakty o locie w tunelu aerodynamicznym. Jak działa? Ile kosztuje? Gdzie można latać? Tego wszystkiego dowiesz się w specjalnym artykule.
12 sierpnia 2019

Jak To Jest Skoczyć Ze Spadochronem?

Chciałbyś skoczyć ze spadochronem, ale jeszcze się wahasz? Jesteś ciekawy jak się do tego przygotować? Na podstawie własnych przeżyć podpowiadam, co trzeba wiedzieć przed skokiem ze spadochronem!
15 lipca 2019

Masaż – Co Należy Wiedzieć przed Wybraniem się na Masaż?

Kiedy na świecie zaczęto stosować masaż? Który z masaży jest najpopularniejszym masażem orientalnym? Poznaj najciekawsze fakty o masażu, które pomogą Ci wybrać idealny zabieg dla siebie lub bliskiej o...
13 czerwca 2019

SPA - Najważniejsze Informacje i Ciekawostki

Skąd się wzięła popularność spa? Na czym polega filozofia wellness? Czy trzeba wyjechać do hotelu spa na cały weekend, aby móc skorzystać z zabiegów? Poznaj najważniejsze fakty o ofercie wellness & sp...
29 maja 2019

Jazda Off-road – Najważniejsze Fakty, Porady i Ciekawostki

Kto wynalazł napęd 4x4? Co warto mieć w bagażniku samochodu terenowego? Jak brzmi podstawowa zasada jazdy w terenie? Poznaj najważniejsze fakty o jeździe off road!
15 maja 2019

Jazda Quadem – Wszystko, co Trzeba Wiedzieć

Jakie są rodzaje quadów? Kiedy wynaleziono quad i do czego wtedy służył? Czy trzeba mieć prawo jazdy, żeby jeździć quadem? Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!
14 maja 2019

Escape Room i Pokój Zagadek – Wszystko, co Warto Wiedzieć

Skąd wzięła się popularność escape roomów? Kiedy powstał pierwszy escape room w Polsce? Czy do pokoju zagadek mogą wejść tylko dzieci? Oto odpowiedzi na wszystkie pytania, które chciałbyś zadać, zanim...
29 kwietnia 2019

Strzelanie na Strzelnicy - Wszystko, co Trzeba Wiedzieć

Jak celnie strzelać na strzelnicy? Gdzie warto iść na strzelnicę? Poznaj fascynujące fakty o strzelectwie, zanim wybierzesz się na pierwszą wizytę na strzelnicy.
4 kwietnia 2019

Degustacja Win – Wszystko, co Trzeba Wiedzieć!

Czy wytrawne wino może być słodkie? Jaki kolor mają winogrona, z których powstaje różowe wino? Poznaj odpowiedzi na wszystkie pytania, które chciałbyś zadać przed wybraniem się na pierwszą degustację ...
28 marca 2019

Degustacja Piwa – wszystko, co trzeba wiedzieć

Kto wynalazł piwo? Dlaczego piwo uspokaja? Kiedy piwo zaczyna fermentować? Z tego tekstu dowiesz się wszystkiego, co chciałbyś wiedzieć o piwie!
25 marca 2019

Lot Szybowcem - Fakty i Ciekawostki ze świata Szybownictwa

Dlaczego szybowiec lata? Jak wygląda start szybowca? Kto jako pierwszy wynalazł szybowiec? Odpowiedzi na te i inne pytania o szybowcach.
15 lutego 2019

Gokarty - Wszystko, co Powinieneś Wiedzieć

Jak działają gokarty? Gdzie i za ile najlepiej wybrać się na gokarty? Odpowiedzi na te oraz inne pytania, które chciałeś zadać przed wizytą na torze kartingowym!
19 października 2017

Katalog Marzeń – Jak Działa Serwis z Prezentami w Formie Voucherów?

Zasady funkcjonowania naszego serwisu są naprawdę proste!
15 września 2017

Lot Balonem czy Skok ze Spadochronem? Zobacz Porównanie!

Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości! Jakie są różnice i podobieństwa w locie balonem i skoku ze spadochronem? Postanowiliśmy ułatwić dokonanie wyboru!
28 lipca 2017

Porównujemy Paralotnię, Motolotnię i Motoparalotnię – Różnice i Podobieństwa

Czym różni się budowa paralotni, motolotni i motoparalotni? Jakie są podobieństwa i jak wygląda lot na każdym z nich? Który z lotów wybrać na prezent? Odpowiadamy w specjalnym artykule.
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
o prezentach
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.