Blog o prezentach
o prezentach

Inspiracje na Prezenty na Boże Narodzenie

20 grudnia 2017

Wigilijne tradycje, czyli magia świąt w Polsce

Opłatek, prezenty, gadające zwierzęta - to nie koniec świątecznej magii. Poznaj tradycje Bożego Narodzenia w Polsce. Czy wiedziałeś o nich wszystkich?
11 grudnia 2017

TOP 10 świątecznych prezentów dla Niej

Potrzebny Ci pomysł na prezent bożonarodzeniowy dla kobiety? Wybierz voucher na przeżycie i podaruj mamie, babci, siostrze, żonie i każdej ukochanej kobiecie — spełnione marzenie! Zobacz 10 najlepszyc...
5 grudnia 2017

TOP10 Świątecznych Prezentów dla Niego

Szukasz pomysłu, inspiracji, porady – co na prezent świąteczny dla Niego? Jesteś w doskonałym miejscu! Zebraliśmy 10 najczęściej wybieranych prezentów na prezent świąteczny dla mężczyzny.
15 grudnia 2015

Najbardziej Zaskakujące Prezenty na Boże Narodzenie

Słodycze i zabawki wcale nie muszą być takim nieoryginalnym rozwiązaniem! Jak zastąpić sztampowy upominek wymarzonym prezentem? Zobacz nasze propozycje na nietypowe upominki pod choinkę.
7 grudnia 2015

Świąteczne Opakowanie Prezentu w Wydaniu DIY

Zastanawiasz się jak zapakować świąteczny prezent? Pomysłów na oryginalne zapakowanie prezentu jest całe mnóstwo. Ładne opakowanie to preludium tego, co kryje się w środku - dlatego warto wykazać się ...
1 grudnia 2015

Najlepszy Prezent Mikołajkowy do 100 Złotych

Ponieważ prezent mikołajkowy jest czymś symbolicznym, podrzucamy Wam kilka inspiracji upominkowych w cenie do 100 złotych dla niej i dla niego.
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.