Blog o prezentach
o prezentach

Inspiracje na Prezenty na Boże Narodzenie

25 września 2019

Prezent dla Pracownika na Święta

Jak znaleźć trafiony prezent dla pracownika na Święta? Sprawdź, jakie prezenty bożonarodzeniowe najczęściej wskazują sami pracownicy!
18 grudnia 2018

Jakie Prezenty Wybierają Pracownicy?

Jako upominek w firmie nie wystarczy już podarować kubka z logo firmy czy brandowanego notatnika. Jakie więc prezenty chcą otrzymywać Pracownicy? Wysłuchaliśmy ich zdania i podpowiadamy!
20 grudnia 2017

Wigilijne tradycje, czyli magia świąt w Polsce

Opłatek, prezenty, gadające zwierzęta - to nie koniec świątecznej magii. Poznaj tradycje Bożego Narodzenia w Polsce. Czy wiedziałeś o nich wszystkich?
11 grudnia 2017

TOP 10 świątecznych prezentów dla Niej

Potrzebny Ci pomysł na prezent bożonarodzeniowy dla kobiety? Wybierz voucher na przeżycie i podaruj mamie, babci, siostrze, żonie i każdej ukochanej kobiecie — spełnione marzenie! Zobacz 10 najlepszyc...
5 grudnia 2017

TOP10 Świątecznych Prezentów dla Niego

Szukasz pomysłu, inspiracji, porady – co na prezent świąteczny dla Niego? Jesteś w doskonałym miejscu! Zebraliśmy 10 najczęściej wybieranych prezentów na prezent świąteczny dla mężczyzny.
15 grudnia 2015

Najbardziej Zaskakujące Prezenty na Boże Narodzenie

Słodycze i zabawki wcale nie muszą być takim nieoryginalnym rozwiązaniem! Jak zastąpić sztampowy upominek wymarzonym prezentem? Zobacz nasze propozycje na nietypowe upominki pod choinkę.
7 grudnia 2015

Świąteczne Opakowanie Prezentu w Wydaniu DIY

Zastanawiasz się jak zapakować świąteczny prezent? Pomysłów na oryginalne zapakowanie prezentu jest całe mnóstwo. Ładne opakowanie to preludium tego, co kryje się w środku - dlatego warto wykazać się ...
1 grudnia 2015

Najlepszy Prezent Mikołajkowy do 100 Złotych

Ponieważ prezent mikołajkowy jest czymś symbolicznym, podrzucamy Wam kilka inspiracji upominkowych w cenie do 100 złotych dla niej i dla niego.
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.