o prezentach

Jak Wyróżnić Pracownika? Pomysły na Nagrody od Szefa

Data aktualizacji: 2020-12-14

Pracownicy są coraz bardziej świadomi swoich potrzeb, rynek pracy stał się dla nich przyjaźniejszy, a o fachowców zabiegają firmy, prześcigając się w benefitach. Wiadomo też, że docenienie od Szefa ma moc sprawczą i jest niezmiernie ważnym dla Pracowników i skutecznym sposobem motywacji. Dlatego też oferta Prezentów Przeżyć, tak zróżnicowana: cenowo, terytorialnie, jak również pod względem kategorii jest odpowiedzią na te potrzeby i świetnie się sprawdza jako narzędzie motywacyjne. 

Wykorzystaj potencjał pracowników dzięki spersonalizowanym nagrodom.

Pod koniec 2018 przygotowaliśmy i opublikowaliśmy raport  na temat tego, jakie prezenty chcieliby otrzymywać Pracownicy, który możesz otrzymać za darmo. Przebadaliśmy ponad 600 pracowników polskich firm. W wyniku tego badania dowiedzieliśmy się, że 97% pracowników uważa, że dobrze jest otrzymywać prezenty od Pracodawcy, jednak z badań wynikało, że  aż  35%  nie otrzymuje takiego benefitu i definiujemy to jako utracony potencjał. Na pewno ciekawym jest fakt, że wśród najbardziej pożądanych prezentów otrzymywanych przez Pracodawcę, badani wymielili karty podarunkowe i vouchery. Warto zatem podejść do tematu aktywnie i wykorzystać, takie okazje jak jubileusze, koniec roku, rocznice lub urodziny, by docenić Pracowników

Trafiony prezent od szefa? To ten, który będzie podarowany od serca.

Jeśli znamy dobrze Pracownika, warto podarować mu prezent, który dobrze wpisuje się w jego hobby. Będzie to dowodem na to, że Szef interesuje się pracownikiem i Jego potrzeby są dla Niego ważne. W Katalogu Marzeń dostępnych jest szereg prezentów powiązanych tematycznie i zgromadzonych w kategorie: Latanie i Opadanie, Dla Ducha i Ciała, Degustacje i Kulinaria, Drogi i Bezdroża, Wiatr i Woda, Wycieczki Weekendy i inne. Wszelkie też pojedyncze atrakcje zgromadziliśmy w zakładce PREZENT DLA PRACOWNIKA. Do naszych bestsellerów absolutnie należą Lot Szybowcem, Voucher SPA,Jazda gokartem, Quadem, Kolacja Sushi. Jeśli Szef zna pasje pracownika, na pewno z łatwością znajdzie prezent dla konkretnej osoby, przeszukując konkretne kategorie.

Zauważyliśmy w ostatnim czasie, że dużym zainteresowaniem cieszą się atrakcje personalizowane, jak stworzenie własnej torebki, szminki lub przygotowanie personalizowanej butelki wina. Na pewno takie prezenty stanowią alternatywę do przedmiotów, zakupionych w sklepie, gdyż są niepowtarzalne i tworzone zgodnie z preferencjami danej osoby. 

Pakiety wspaniałych emocji w prezencie dla pracowników

Może zdarzyć się, że nie wiemy dokładnie, czym interesuje się Pracownik i z grubsza wiemy, że potrzebuje np. adrenaliny i przeżycia silnych emocji lub odwrotnie spokoju i odpoczynku. Wówczas najlepiej podarować konkretne PAKIETY. Dla entuzjastów szybkich i wyjątkowych samochodów dobrym rozwiązaniem będą Pakiety Szybcy i Wściekli a dla Kobiet potrzebujących chwili dla siebie np. Voucher kwotowy do SPA lub pakiet Beauty&SPA. Jeśli wiemy, że pracownik w ostatnim czasie był pochłonięty pracą, dobrym rozwiązaniem jest pakiet weekendowy lub pakiet rodzinny. 

Taki prezent będzie jasno przekazywał informację: „Wiem, że dużo pracowałeś i potrzebujesz odpocząć i pobyć z rodziną, doceniam Twoją pracę i widzę tę potrzebę.”

Łączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli pakiety integracyjne dla pracowników

Jeśli zaś Pracodawca chciałby nagrodzić cały Zespół, dobrym rozwiązaniem będą PAKIETY INTEGRACYJNE. Atrakcje dla zespołów takie, jak wspólny kurs gotowania, bilet do Energylandii, kolacja w ciemności, degustacje, Off road to świetna okazja do przeżycia wspólnych emocji, niecodziennego spędzenia czasu i poznania w grupie. 

Każdy z naszych voucherów ma przeznaczone pole do wpisania dedykacji dla konkretnej osoby. Tym samym personalizowany prezent odbierany będzie  osobiście, a Pracodawca ma możliwość wyrazić osobiście, za co nagradza konkretną osobę i co docenia w jej pracy.

B2B Communication Manager

Z marketingiem jestem związana od 20 lat, wciąż poszukuję nowych rozwiązań, sposobów komunikacji i odpowiedzi na potrzeby. Wierzę w personalizację usługi, cenię etykę w biznesie i bardzo lubię ludzi. To oni mnie inspirują.

Data publikacji: 2019-01-30

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.