10 grudnia 2019
Jak skutecznie motywować pracowników w praktyce? To już trzecia część naszego cyklu, który pomoże Ci skutecznie zarządzać zespołem. Zdobądź porcję wartościowej wiedzy i weź udział w konkursie!
14 października 2019
Jak skutecznie motywować pracowników? Zwiększaj motywację indywidualnych pracowników i walcz o integrację całego zespołu, a przy okazji... wygraj konkurs!
14 października 2019
Zastanawiasz się, jak ożywić atmosferę podczas spotkania wigilijnego w firmie? Zebraliśmy ciekawe pomysły na święta w firmie, które nie wymagają wielkiego budżetu. Zobacz najlepsze propozycje dla Twoj...
25 września 2019
Jak znaleźć trafiony prezent dla pracownika na Święta? Sprawdź, jakie prezenty bożonarodzeniowe najczęściej wskazują sami pracownicy!
20 sierpnia 2019
Problem wypalenia zawodowego dotyczy coraz więcej firm. Jak poradzić sobie z wypaleniem we własnej firmie? Jak utrzymać u swoich Pracowników potrzebny poziom motywacji? Dowiedz się więcej w naszym art...
12 sierpnia 2019
Jak skutecznie wdrożyć nowego pracownika do firmy? Co zrobić, pierwszy dzień w pracy nie był stresem? Kilka słów na temat onboardingu
8 sierpnia 2019
Asia, Szefowa Katalogu Marzeń, podpowiada jak skutecznie motywować pracowników. Pobierz materiały i zacznij już teraz!
6 sierpnia 2019
Chciałbyś połączyć pracę i pasję? Zastanawiasz się, jak spełniasz swoje marzenia w pracy? W artykule czeka na Ciebie masa inspiracji!
29 lipca 2019
Jak sprawić, aby rekrutujące osoby chciały aplikować właśnie do nas? Co zrobić, aby zatrzymać stałych pracowników, którzy są wierni firmie i byli w niej w gorszych i lepszych momentach? W artykule prz...
19 lipca 2019
Zastanawiasz się, jak motywować Pracowników? Chcesz utrzymać dobrą atmosferę w zespole? Podpowiadamy jak to zrobić. Bez względu na wielkość budżetu!
19 lipca 2019
Twój wieloletni Pracownik niedługo będzie obchodził jubileusz. Dlaczego to ważne, aby wręczyć mu prezent z okazji rocznicy pracy w Twojej firmie? I więcej - jaki prezent wybrać?
21 czerwca 2019
Szukasz pomysłu na prezent dla pracownika, który kończy karierę zawodową? Podpowiadamy, jak sprawić oryginalną niespodziankę emerytowi!
29 maja 2019
Jak motywować pracowników? Co zrobić, aby Twój zespół bardziej angażował się w swoją pracę? Sprawdź nasze inspirujące wskazówki.
9 kwietnia 2019
Jak pogodzić prezent biznesowy z budżetem? Wybierz prezenty z różnych kategorii, dopasowane do planowanego budżetu.
1 kwietnia 2019
Sprawdź alternatywne pomysły na benefity w programach kafeteryjnych. Kurs językowy? Wizyta w teatrze? A może... lot szybowcem?
26 marca 2019
Czy voucher może być dodatkowym narzędziem motywacyjnym – zarówno dla Sprzedawców, jak też Klientów i Partnerów? Zobacz, jak można wykorzystać vouchery w sprzedaży.
18 marca 2019
Jak rozstrzygnąć trudne sytuacje z klientami, aby wpłynęły na pozytywny wizerunek firmy? Na ratunek przychodzą vouchery!
11 marca 2019
Jak wybrać nagrody w Konkursach Marketingowych, by uczestnicy zaangażowali się, zapamiętali naszą firmę i związali się z nami również po konkursie? Opowiadamy o ważnej roli voucherów na przeżycia w ma...
4 marca 2019
Event biznesowy to emocje i twarde cele firmy. Jak stworzyć event, aby uczestnicy zapamiętali, to co przeżyli i czego doświadczyli i związali się z marką firmy jeszcze ściślej i osobiście?
25 lutego 2019
Czy vouchery na przeżycia spełniają swoją rolę w sektorach Human Resources?
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.