9 kwietnia 2019
Jak pogodzić prezent biznesowy z budżetem? Wybierz prezenty z różnych kategorii, dopasowane do planowanego budżetu.
1 kwietnia 2019
Sprawdź alternatywne pomysły na benefity w programach kafeteryjnych. Kurs językowy? Wizyta w teatrze? A może... lot szybowcem?
26 marca 2019
Czy voucher może być dodatkowym narzędziem motywacyjnym – zarówno dla Sprzedawców, jak też Klientów i Partnerów? Zobacz, jak można wykorzystać vouchery w sprzedaży.
18 marca 2019
Jak rozstrzygnąć trudne sytuacje z klientami, aby wpłynęły na pozytywny wizerunek firmy? Na ratunek przychodzą vouchery!
11 marca 2019
Jak wybrać nagrody w Konkursach Marketingowych, by uczestnicy zaangażowali się, zapamiętali naszą firmę i związali się z nami również po konkursie? Opowiadamy o ważnej roli voucherów na przeżycia w ma...
4 marca 2019
Event biznesowy to emocje i twarde cele firmy. Jak stworzyć event, aby uczestnicy zapamiętali, to co przeżyli i czego doświadczyli i związali się z marką firmy jeszcze ściślej i osobiście?
25 lutego 2019
Czy vouchery na przeżycia spełniają swoją rolę w sektorach Human Resources?
18 lutego 2019
Jaką wartość wnoszą vouchery na przeżycia do Biznesowych Programów Lojalnościowych? Dowiedz się więcej na temat budowania lojalności Klientów.
30 stycznia 2019
Sprawdź nasze pomysły na sprawdzone prezenty-nagrody dla Pracowników!
7 stycznia 2019
Dlaczego warto poznać technikę, która jest alternatywą dla rocznego systemu planowania? Poznaj wady i zalety 12-tygodniowego roku!
4 stycznia 2019
Jak zbudować #dreamteam i zapewnić swoim Pracownikom potrzebny uśmiech i motywację w pracy? Zapraszamy na podróż przez cały rok w Katalogu Marzeń!
27 grudnia 2018
Jak zaplanować swoje postanowienia, żeby zmniejszyć ryzyko porażki? Skorzystaj z naszych rad i pobierz darmowy planer!
20 grudnia 2018
Jak przenieść odrobinę magii Bożego Narodzenia do miejsca pracy i przy tym nie zwariować? Podpowiadamy, jak stworzyć  prawdziwie świąteczny nastrój w biurze.
18 grudnia 2018
Jako upominek w firmie nie wystarczy już podarować kubka z logo firmy czy brandowanego notatnika. Jakie więc prezenty chcą otrzymywać Pracownicy? Wysłuchaliśmy ich zdania i podpowiadamy!
13 grudnia 2018
Czy na co dzień rzeczywiście są miejsca z wytęsknioną, dobrą atmosferą? Jak to robić, by naprawdę chciało się iść w poniedziałek do pracy? Na te i wiele innych pytań odpowiada Ola Pruszkowska.
2 grudnia 2018
Motywacja, docenienie i pozytywne emocje to wartości, które są wpisane w działania Katalogu Marzeń i realizację naszej misji. Z przyjemnością wsparliśmy inicjatywę Wydawnictwa Infor  i II edycję Konku...
28 listopada 2018
Chcesz docenić swoich Partnerów biznesowych i podziękować za cały rok owocnej współpracy? Szukasz nowych dróg na zbudowanie trwałej relacji z Kontrahentami? Przedstawiamy 10 pomysłów na prezenty, któr...
26 października 2018
Potrafisz wykorzystać potencjał prezentu dla pracownika? O tym, jak ważnym i niedocenianym narzędziem budowania Twojego biznesu jest odpowiedni prezent dla pracownika, opowie założycielka Katalogu Mar...
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!