o prezentach

Oko w Oko z Idolem - Pomysł na Inspirujący Prezent

Data aktualizacji: 2020-05-21

Każdy z nas chciałby zaskakiwać swoich bliskich, przyjaciół, dzieciaki wyjątkowymi prezentami. Jesteśmy trochę zmęczeni sztampą, rozglądamy się w poszukiwaniu czegoś nowego. Nie tak łatwo jednak o unikalny podarunek – ile mamy w szafie imieninowych piżam lub skarpetek? Kwiaty i bombonierka zawsze sprawią radość, ale nie spowodują tego błysku w oku, który zawsze chcielibyśmy widzieć w oczach obdarowywanego, tylko… Brakuje nam ciągle czasu na poszukanie czegoś ekscytującego, budzimy się w ostatniej chwili, brakuje nam inwencji, bo wszystko i tak już było. Nieprawda!

Prezent idealny – czyli jaki? Unikalny, emocjonujący i pozostający w pamięci.

Fakt, że rzeczy materialne są coraz bardziej dostępne i nużące. Najbardziej ekscytują nas teraz niecodzienne, mocne przeżycia, które będziemy wspominać długo i długo o nich opowiadać. I wyobraźcie sobie, że są teraz takie emocje, które – pomimo swojej siły – możecie sprezentować bliskiemu w każdym wieku. I na każdą okazję. I bez okazji. Również sobie.

Zadajcie sobie pytanie jak wiele macie w swoim otoczeniu osób, które od dawna podziwiają jakąś postać. Aktora, piosenkarkę, sportowca, a może osobowość medialną. Ile osób kibicuje, obserwuje czyjeś dokonania lub wzoruje się na kimś? Ilu z nas zafascynowanych jakimś idolem zaczęło przygodę ze swoim hobby? A ile dzieci ma czyjeś plakaty nad łóżkiem?

I wyobraźcie sobie teraz, że od niedawna istnieje możliwość porozmawiania z Idolem… na żywo. Brzmi wystarczająco niesamowicie, prawda?

Gwiazdy umówią się teraz na rozmowę z Wami i Waszymi bliskimi

Nie musicie już się niepokoić, czy zdążycie pokonać niepewność, czy to odpowiedni moment, czy ktoś niechciany Was przypadkiem nie usłyszy. Macie gwarancję rozmowy w pojedynkę, której zapis dostaniecie  dodatkowo na wieczną pamiątkę. A wszystko bez wychodzenia z domu. Jak wielka to może być niespodzianka dla obdarowanego, który nagle widzi się ze swoim Idolem?

Katalog Marzeń razem z portalem TwójBohater.pl mają dla Was nową, wyjątkową propozycję w prezentowej oprawie: internetową rozmowę oko w oko z Idolami. W Katalogu Marzeń możecie już sięgnąć po rozmowy z pierwszymi z nich. Na początek – z Żorą Korolyovem (dyplomowanym choreografem i tancerzem, założyciel Akademii Arte, którego możecie podziwiać znowu w Tańcu z Gwiazdami), Przemysławem Saletą (sportowcem, byłym bokserem i kick-boxerem, obecnie pochłoniętym organizacją Saleta Life Camps w swoim nowym miejscu na ziemi – Tajlandii) oraz Grzegorzem „Gaborem” Jędrzejewskim (bramkarzem RAPU, założycielem i trenerem TURBO Football Academy, znanym fanom piłki z programu „Turbo Kozak” emitowanym w Canal+).

Stań oko w oko z bohaterem

Emocje towarzyszące tym rozmowom są ogromne! Potwierdzają to wszyscy, którzy je przeżyli. Sportowi Idole dostarczają motywacji do codziennych treningów lub udzielają wskazówek. Bohaterowie dziecięcy bawią, pogawędka z Mikołajem to podróż w krainę elfów i niespodzianek. Artyści dadzą się poznać z bardziej nieformalnej strony. Czy daliście się przekonać, że warto sięgać po rozwiązania nieoczywiste? 

Każdy z nas marzył lub wciąż marzy o spotkaniu swojego Idola. Niektórzy wieszają plakaty nad łóżkiem, inni ze zniecierpliwieniem czekają na nowe wywiady i wypowiedzi dla popularnych magazynów. Teraz możesz osobiście poznać Gwiazdę, którą podziwiasz. Dzięki współpracy z portalem TwojBohater.pl, możesz zamówić rozmowę online z wybraną osobistością ze świata sportu, muzyki, telewizji. Taka rozmowa to nie tylko niezapomniane emocje, ale również dawka inspiracji i cennych wskazówek. Poznaj na żywo swojego Idola! Spotkanie oko w oko z Idolem – inspirujący i nieoczywisty prezent. Dobrej zabawy!

Data publikacji: 2018-03-08

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.