o prezentach

Brafitting – jak Dobrać Stanik?

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2022-06-09

Stanik powinien być dobrany indywidualnie na podstawie pomiarów i z pomocą profesjonalnej Brafitterki. Usługa brafittingu pozwala na precyzyjne zmierzenie biustu i dobranie najlepszego fasonu do jego kształtu.

Jak ważne jest dobranie odpowiedniego stanika?

Biust każdej z nas różni się nie tylko rozmiarem. Z pewnością nie raz zdarzyło Ci się kupić biustonosz, który mimo tego, że "pasował", był wyjątkowo niewygodny. Stanik, który po przyjściu do domu od razu chce się zdjąć. Czy tak powinno być? Idealne dopasowanie biustonosza nie jest wcale prostym zadaniem. Brafitterki podkreślają jednak, że tylko dobrze dobrany stanik spełnia funkcję, do której został stworzony – perfekcyjny stanik powinien być wygodny, nie krępować ruchów, nie uwierać i pięknie modelować sylwetkę.

Co to jest Brafitting?

Brafitting to usługa, której popularność zwiększa się z roku na rok. Wiele kobiet dopiero po skorzystaniu z porad Brafitterki zauważa, że noszenie stanika wcale nie musi sprawiać dyskomfortu. Dobrze dobrany biustonosz ma nie tylko wpływ na nasze zdrowie, ale również wygląd – wyszczupla, poprawia proporcje sylwetki, a nawet opóźnia starzenie się biustu. Brafitting odbywa się zazwyczaj stacjonarnie — w sklepie z bielizną damską. Klientka ma więc bezpośrednio możliwość zakupu stanika, który wpadł jej w oko. Z usługi wychodzimy więc z konkretnym produktem, a nie „suchą” wiedzą. Brafitting bywa mylony z pomocą, którą proponują nam ekspedientki w sklepach z bielizną. To jednak dużo bardziej skomplikowana i precyzyjna usługa. Brafitterki to osoby, które ukończyły kursy brafittingu zakończone certyfikatem. Niektóre z nich mają dodatkowe szkolenia, np. z zakresu doboru biustonosza dla kobiet po mastektomii. 

Voucher na profesjonalny Braffiting

Voucher na profesjonalny Brafitting to niebanalny, ale zawsze trafiony prezent dla każdej kobiety. Idealny na Dzień Kobiet — bo czy istnieje bardziej kobiecy prezent? Ekskluzywna bielizna od zawsze była pomysłem na szykowny upominek, a w przypadku brafittingu mamy pewność, że biustonosz będzie perfekcyjnie dobrany. Odpowiednie dopasowanie biustonosza sprawia, że kobieta czuje się atrakcyjniej i odczuwa wygodę na co dzień. A dodatkowo — brafitting jest naprawdę przyjemną usługą! 

Dobrze dobrany biustonosz to wygoda, którą potrzebuje każa kobieta.

Jak dobrać idealny stanik?

Co zrobić, aby kupić dobry stanik samodzielnie? Po pierwsze – zmierz swój biust i przystąp do świadomego wyboru idealnego stanika! Najważniejszym elementem biustonosza jest odpowiednio ścisły obwód. A właściwie dobrze wymierzony – nie za luźny, nie za ciasny. To właśnie na nim opiera się około 80% ciężaru biustu. Następnym krokiem jest odnalezienie swojej „literki”, czyli rozmiaru miseczki. Miseczka to nic innego, jak różnica między obwodem mierzonym pod biustem a obwodem w biuście. Sprawdź, czy fiszbiny są w odpowiednim położeniu – obie fiszbiny powinny przylegać do mostka. Nie powinny uwierać! Jeśli tak się nie dzieje, miseczka jest zbyt mała. Kolejnym etapem jest sprawdzenie, jak leżą ramiączka. Jeśli biustonosz jest poprawnie dobrany, ciężar biustu opiera się na obwodzie, dzięki czemu ramiączka są odciążone i nie wbijają się w ciało. Pomiary możesz wykonać w domu albo w sklepie stacjonarnym korzystając z usług brafittingu.

Sekret idealnego stanika

Idealnie dobranie stanika to po prostu wykonanie odpowiednich pomiarów i obliczeń. Dzięki nim, na długie (być może) lata możemy cieszyć się biustonoszem, który nie tylko jest niesamowicie wygodny, ale również leży na nas bardzo korzystnie. Koniec ze wbijającymi się elementami, zaczerwienieniem lub wypadającymi piersiami. Zdrowie i dobre samopoczucie to zawsze dobra inwestycja!

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Śledzi nowości, testuje marzenia i smakuje kuchnie świata, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czeka spełnienie marzeń! Na swojej "bucket list" ma m.in. skok ze spadochronem i spacer z alpaką.

Data publikacji: 2017-05-05

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.