o prezentach

Marzycielu, już od 11. lat spełniamy marzenia. Z tej okazji mamy dla Ciebie rabat 11% w koszyku użyj kod: 11LAT 
Sprawdź jak działa rabat>>

Katalog Marzeń dla Biznesu

Data aktualizacji: 2021-06-02

W Katalogu Marzeń od 10 lat pomagamy wywoływać pozytywne emocje w biznesie. Pracujemy z klientami, którzy mierzą się z doborem benefitów oraz nagród motywacyjnych. Rosnąca konkurencja zmusza managerów do szukania nowych sposobów budowania motywacji oraz lojalizacji pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych. Świadome firmy stawiają na rozwiązania spersonalizowane. Równowaga pomiędzy czasem prywatnym i zaangażowaniem zawodowym jest bardzo ważna. 

Dlaczego voucher na przeżycie?

Rosnący trend wyboru prezentów w formie przeżyć sprawia, że pracownicy oraz klienci biznesowi coraz chętniej wybierają przeżycia w oryginalnej formie. Alternatywą do koszów prezentowych jest ponad 5000 przeżyć w naszym serwisie. Tak szeroki wachlarz pozwala na wybór dopasowanej atrakcji - kursów językowych, sportowych i atrakcjach teatralnych, jazdy szybkimi samochodami, voucherami do SPA, ekstremalnymi przeżyciami, jak lot paralotnią, szybowcem, czy skok ze spadochronem. Dodatkowo każdy z naszych voucherów ma przeznaczone pole do wpisania dedykacji dla konkretnej osoby.

Katalog Marzeń dla biznesu - zobacz film na Vimeo.

Rozumiemy perspektywę zarówno firm, jak i project managerów i pomagamy tym, którzy:

  1. Mają zróżnicowany budżet i szukają atrakcyjnych prezentów również w niskich cenach
  2. Potrzebują szybkiej dostawy, możliwości domowienia nagród 
  3. Potrzebują zlecić wszystko w 1 miejscu i mieć kompleksową obsługę (doradztwo, obsługa, personalizacja, branding, pakowanie, dostawa ,obsługa)
  4. Potrzebują wręczyć prezent osobom z różnych miast w całej Polsce
  5. Potrzebują wsparcia projektu w zakresie marketingu 

Co oferujemy?

  •  Prezenty dla pracowników
  •  Prezenty dla klientów biznesowych
  •  Wsparcie programów lojalnościowych i kafeteryjnych
  •  Rozwiązania szyte na miarę potrzeby oraz budżetu
  • Vouchery na przeżycia można wykorzystać także w innych segmentach biznesowych, np.: jako nagrody w konkursach marketingowych, podczas organizacji eventu, jak również w działach sprzedaży i obsługi klientów.

Wierzymy, że doświadczanie pozytywnych emocji najsilniej wiążą z firmą, zobaczcie nasze propozycje na prezenty biznesowe.

B2B Communication Manager

Z marketingiem jestem związana od 20 lat, wciąż poszukuję nowych rozwiązań, sposobów komunikacji i odpowiedzi na potrzeby. Wierzę w personalizację usługi, cenię etykę w biznesie i bardzo lubię ludzi. To oni mnie inspirują.

Data publikacji: 2020-01-30

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.