3. prezent na 9 urodziny Katalogu Marzeń – dodatkowe 50 punktów w Klubie Marzycieli!

 

Drogi Marzycielu z okazji naszych 9 urodzin mamy dla Ciebie prezent w postaci dodatkowych 50 punktów w Klubie Marzycieli doliczane do każdego zamówienia! Oczywiście otrzymasz punkty naliczone od wartości zamówienia plus te dodatkowe 50 punktów.

Czym jest Klub Marzycieli? To program lojalnościowy, w którym nagradzamy jego uczestników za dokonywane zakupy w naszym serwisie. Zdobyte punkty można wymieniać na złotówki, a przelicznik jest prosty: każdy zdobyty punkt to 1 zł na spełnianie marzeń. Dodatkowo możesz zdobyć stały rabat, zresztą sam zobacz i dołącz do programu! 

Promocja trwa w dniach 9-11.06.2019 r.

Punkty zostaną naliczone po 12.08.2019 r. za opłacone i niezwrócone zamówienia.

 

Klub marzycieli

 

Już 9 lat razem spełniamy marzenia!
Dokładnie 9 lat temu stworzyliśmy Katalog Marzeń. To był intensywny czas, wiele się zmieniło, jednak nasza misja wciąż jest niezmienna: chcemy nieść radość i umożliwiać spełnianie marzeń!

9 urodziny - 9 prezentów
Ponieważ 9 urodziny obchodzi się raz, chcemy je świętować z Wami! Z tej okazji przygotowaliśmy aż 9 prezentów w postaci różnych promocji, które będą pojawiać się w Katalogu Marzeń ORAZ 9 konkursów, w których do wygrania będzie aż 9 Pakietów Marzeń!

Śledź nas na Facebooku i Instagramie, aby nie przeoczyć żadnej okazji :-)

 

Regulamin promocji