Zasady

Chcę To Przeżyć to społeczność ludzi aktywnych, którzy chcą doświadczać nowych wrażeń, próbować nowych rzeczy i żyć chwilą. To ludzie, którzy mają pozytywne nastawienie do życia i lubią dobrą zabawę! Naszym celem jest propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia - chcemy pokazać, że marzenia nie muszą być drogie i warto spełniać nawet te mniejsze w drodze po największe!

Pewnie zastanawiasz się, jakie atrakcje będą do wyboru i czy gra jest warta świeczki. Otóż jest, jeszcze jak! Czekają na Ciebie takie marzenia jak jazda gokartem, monster truckiem, rajdowa jazda po torze, lot widokowy i w aerotunelu, a w finale lot balonem i skok spadochronowy. Dalej nie jesteś przekonany? A co powiesz na to, że do zgarnięcia jest roczny abonament do Katalogu Marzeń o łącznej wartości 2 400zł?!

Cała akcja polega na wybraniu grupy Marzycieli, którzy będą testować marzenia oraz dzielić się relacjami ze znajomymi.  Przy ocenianiu Twoich relacji będziemy brać pod uwagę takie aspekty jak jakość przesłanych materiałów, zaangażowanie Twoje i Twoich znajomych czy udział w "mini zadaniach", o których będziemy informować na Facebooku i Instagramie.

Cieszymy się, że odważyłeś się marzyć i jesteś tutaj z nami! Poniżej znajdziesz przewodnik projektu Chcę To Przeżyć, czyli szczegółowe informacje, które pomogą Ci na każdym etapie - pierwsze zadanie, daty, wskazówki itd. 

 

Oczekiwanie na akceptację profilu

Niedługo wybierzemy 600 Marzycieli, którzy wejdą do I etapu Chcę To Przeżyć! Spiesz się, czas ucieka, zgłoszenia przyjmujemy tylko do 30 kwietnia 2019. 

Jakie są Twoje pierwsze zadania?
 • Wejdź na stronę www.katalogmarzen.pl
 • Wybierz atrakcję, która spełniłaby Twoje marzenie
 • Udostępnij to marzenie na swoim Facebooku/Instagramie i oznacz profil @chcetoprzezyc oraz dodaj hasztag #chcętoprzeżyć . Pamiętaj, żeby ten post był publiczny – inaczej nie będziemy w stanie zobaczyć, czy coś zostało udostępnione!
 • Zaproś do znajomych koordynatorkę akcji! To ułatwi komunikację -> Aga Szafrankowska

 

Teraz zostaje Ci tylko dokładnie uzupełnić swoje dane w zakładce Moje konto - im bardziej szczegółowo to zrobisz, tym zwiększysz swoje szanse na bycie jednym z 700 Marzycieli! Trzymamy kciuki!

 

I ETAP

 

Do I etapu zakwalifikujemy 700 Marzycieli, którzy dostaną voucher i będą walczyć o przejście do etapu II, gdzie czeka już tylko 250 miejsc. Na tym etapie masz do wyboru kilka wspaniałych atrakcji do testowania, np. jazda off-road, dream jump czy wirtualna rzeczywistość.

Co trzeba zrobić na tym etapie?
 • Wybierz marzenie w zakładce Wybierz marzenie
 • Otwórz voucher, który wyślemy na Twoją skrzynkę e-mailową
 • Wejdź na stronę www.katalogmarzen.pl/rezerwacja , wklej numer rezerwacyjny i dalej postępuj według wskazówek
 • Zrealizuj swoje marzenie
 • Podziel się ze znajomymi relacjami z tego wydarzenia! Pamiętaj, żeby posty były publiczne – inaczej nie zobaczymy Twoich wpisów. Koniecznie dodaj hasztag #katalogmarzeń i #chcętoprzeżyć i oznacz profil Chcę To Przeżyć (jesteśmy na Facebooku i Instagramie).
 • Wyślij do nas relacje w zakładce Zdaj relacje – to jest warunek konieczny, by Twoje konto było brane pod uwagę przy okazji II etapu. Im więcej relacji prześlesz, tym zwiększasz swoje szanse na przejście dalej! Co możesz zawrzeć w takiej relacji? Możesz poinformować w niej, że była prowadzona relacja na Snapchacie i X osób zobaczyło Twoje spełnione marzenia, albo wstawione zostało zdjęcie na Instagramie i wyślesz nam link do niego – pełna dowolność!
 • Wypełnij ankietę z prośbą o opinię, którą dostaniesz na e-maila po spełnieniu swojego marzenia
 • Teraz tylko zostało Ci czekać na ogłoszenie wyników. Trzymamy za Ciebie kciuki!
Co zrobić by Twoje relacje były jak najlepsze?
 • Zadbaj o to, by kamerka była czysta – przed każdym zdjęciem przetrzyj obiektyw telefonu
 • Trzęsąca ręka wyszła z mody – zdjęcie muszą być ostre, to podstawa!
 • Staraj się, żeby zdjęcie było jasne – na ciemnym zdjęciu mało widać i pojawia się tzw. ziarno
 • Pamiętaj o różnorodności – 5 zdjęć z tym samym gokartem i z tej samej perspektywy będą zwyczajnie nudne – kucnij, podnieś rękę, poproś znajomego by pomógł Ci zrobić zdjęcie – wszystkie chwyty dozwolone!
 • Lubimy zdjęcia, na których są ludzie – samoloty możemy znaleźć w Googlach, a Ciebie przy samolocie ze świecą szukać!
 • Jakość, jakość, jakość! – nie rób zdjęcia przez aplikacje typu Instagram czy Messenger – spowoduje to znaczne pogorszenie jakości zdjęcia. Warto mieć też zdjęcia oryginalne, czyli bez filtrów, naklejek czy napisów.
 • Zaskocz Nas! – zmontowany filmik na Youtube? Boomerang? Jesteśmy jak najbardziej na TAK!

 

II ETAP

Czy II etap Chcę To Przeżyć będzie Twój? Zakwalifikuje się do niego 250 Marzycieli, którzy będą walczyć o przejście do etapu III, gdzie czeka już tylko 35 miejsc. Na tym etapie wyboru będzie kilka niesamowitych atrakcji do testowania, takich jak strzelanie, jazda Monster Truckiem czy lot motoparalotnią.

Co trzeba zrobić na tym etapie?
Dokładnie to samo co na etapie I. Pamiętaj jednak, że konkurencja nie śpi i zrobi wszystko, by dostać się do III etapu.

 

III ETAP - FINAŁ 

 

Co za emocje! Uda się, czy się nie uda? Będziesz w Wielkim Finale? Tu o wygraną walczyć będzie 35 Marzycieli. Na tym etapie gwarantujemy trudność w doborze atrakcji- będą to marzenia, o których wiele osób śni przez całe życie! Skok spadochronowy i lot balonem to tylko niektóre atrakcje w tym etapie.

Co trzeba zrobić na tym etapie?

Tu już nie będziemy Ci mówić, co robić. A dlaczego? Bo jeżeli się tu dostałeś to jesteś w tym mistrzem!

Zrób wszystko, by właśnie do Ciebie trafiła nagroda, o którą walczyło 700 Marzycieli – roczny abonament do Katalogu Marzeń o łącznej wartości 2 400 złotych!