Przeżyj to z nami!
Poznaj akcję #ChcęToPrzeżyć

Ty też, tak jak my, nie możesz doczekać się kolejnej edycji #ChcęToPrzeżyć? Zapisz się do newslettera, a dowiesz się o starcie zapisów jako pierwsz_"

Marzyciele w akcji

Od 2017 roku spełniamy marzenia w akcji #ChcęToPrzeżyć.  W tym roku proponujemy odsłonę #ChcęToPrzeżyćSilver! W poprzednich 4 edycjach wzięło udział 2200 Marzycieli i 200 Partnerów akcji. Spełniliśmy ponad 3000 marzeń. Zorganizowaliśmy kilkanaście eventów w ramach integracji uczestników oraz wielkich finałów! To jedyna w swoim rodzaju społeczność Marzycieli - Przyłącz się do nas!

Zobacz Testerów Marzeń z poprzednich edycji i zgłoś się do udziału w odsłonie #ChcęToPrzeżyćSilver!

opinie opinie mobile

Zasady

Zasady są proste:

 • Zarejestruj się. Przekonaj nas, że to Ty będziesz najlepszym Testerem Marzeń. Wybierz marzenie.
 • Zrealizuj marzenie. Pochwal się, jak było? Opublikuj relacje w social mediach z odpowiednimi oznaczeniami.
 • Przechodź do kolejnych etapów. Realizuj kolejne Marzenia. Walcz o nagrodę główną.

Pewnie zastanawiasz się, jakie atrakcje będą do wyboru i czy gra jest warta świeczki. Otóż jest, jeszcze jak! Czekają na Ciebie takie marzenia jak jazda gokartem, monster truckiem, rajdowa jazda po torze, lot paralotnią, a w finale lot balonem, pojedynek super samochodów, skok spadochronowy i dzień w SPA. Dalej nie jesteś przekonana/y? A co powiesz na to, że do zgarnięcia jest Roczny Abonament Na Spełnianie Marzeń? 

Cała akcja polega na wybraniu grupy Marzycieli, którzy będą testować marzenia oraz dzielić się relacjami ze znajomymi. Przy ocenianiu Twoich relacji będziemy brać pod uwagę jakość przesłanych materiałów, zaangażowanie i kreatywność! Niech wszyscy się dowiedzą, że wiek to tylko liczba i nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń!

Cieszymy się, że odważyłaś/eś się marzyć i jesteś tutaj z nami! Poniżej znajdziesz przewodnik projektu #ChcęToPrzeżyćSilver, czyli szczegółowe informacje, które pomogą Ci na każdym etapie - pierwsze zadanie, daty, wskazówki itd. 

Oczekiwanie na akceptację profilu

Szukamy 100 zakręconych Silversów, którzy wejdą do I etapu Chcę To Przeżyć Silver i będą realizować swoje marzenia! Spiesz się, czas ucieka, zgłoszenia przyjmujemy tylko do 26 czerwca 2022 r

Jakie są Twoje pierwsze zadania?
 • Wejdź na stronę www.katalogmarzen.pl
 • Wybierz atrakcję, która spełniłaby Twoje marzenie
 • Udostępnij to marzenie na swoim Facebooku/Instagramie i oznacz profil @katalogmarzen.pl oraz dodaj hasztag #chcętoprzeżyć #katalogmarzeń . Pamiętaj, żeby ten post był publiczny – inaczej nie będziemy w stanie zobaczyć, czy coś zostało udostępnione!

Teraz zostaje Ci tylko dokładnie uzupełnić swoje dane w zakładce Moje konto - im bardziej szczegółowo to zrobisz, tym zwiększysz swoje szanse na bycie jednym z 100 Marzycieli! Trzymamy kciuki!

I ETAP

Do I etapu zakwalifikujemy 100 Marzycieli, którzy dostaną voucher i będą walczyć o przejście do etapu II, gdzie czeka już tylko 40 miejsc. Na tym etapie masz do wyboru kilka wspaniałych atrakcji do testowania, np. poznaj strzelanie, jazda gokartem, spłw kajakiem, jazda monster truckiem, warsztaty czekoladowe.

Co trzeba zrobić na tym etapie?
 • Wybierz marzenie w zakładce Wybierz marzenie
 • Otwórz voucher, który wyślemy na Twoją skrzynkę e-mailową
 • Wejdź na stronę www.katalogmarzen.pl/rezerwacja , wpisz kod vouchera i dalej postępuj według wskazówek
 • Zrealizuj swoje marzenie
 • Podziel się ze znajomymi relacjami z tego wydarzenia! Pamiętaj, żeby posty były publiczne – inaczej nie zobaczymy Twoich wpisów. Koniecznie dodaj hasztag #chcętoprzeżyć #katalogmarzeń i oznacz profil Katalog Marzeń i realizatora atrakcji (na Facebooku i Instagramie).
 • Wyślij do nas relacje w zakładce Zdaj relacje – to jest warunek konieczny, by Twoje konto było brane pod uwagę przy okazji II etapu. Im więcej relacji prześlesz, tym zwiększasz swoje szanse na przejście dalej! Co możesz zawrzeć w takiej relacji? Możesz poinformować w niej, że była prowadzona relacja na Instastories i X osób zobaczyło Twoje spełnione marzenia, albo wstawione zostało zdjęcie na innym portalu i wyślesz nam link do niego – pełna dowolność!
 • Wypełnij ankietę z prośbą o opinię, którą dostaniesz na e-maila po spełnieniu swojego marzenia
 • Teraz zostało Ci tylko czekać na ogłoszenie wyników. Trzymamy za Ciebie kciuki!
Co zrobić by Twoje relacje były jak najlepsze?
 • Zadbaj o to, by kamerka była czysta – przed każdym zdjęciem przetrzyj obiektyw telefonu
 • Trzęsąca ręka wyszła z mody – zdjęcie muszą być ostre, to podstawa!
 • Staraj się, żeby zdjęcie było jasne – na ciemnym zdjęciu mało widać i pojawia się tzw. ziarno
 • Pamiętaj o różnorodności – 5 zdjęć z tym samym gokartem i z tej samej perspektywy będą zwyczajnie nudne – kucnij, podnieś rękę, poproś znajomego by pomógł Ci zrobić zdjęcie – wszystkie chwyty dozwolone!
 • Lubimy zdjęcia, na których są ludzie – samoloty możemy znaleźć w Googlach, a Ciebie przy samolocie ze świecą szukać!
 • Jakość, jakość, jakość! – nie rób zdjęcia przez aplikacje typu Instagram czy Messenger – spowoduje to znaczne pogorszenie jakości zdjęcia. Warto mieć też zdjęcia oryginalne, czyli bez filtrów, naklejek czy napisów.
 • Zaskocz Nas! – zmontowany filmik na Youtube? Boomerang? Jesteśmy jak najbardziej na TAK!

II ETAP

Czy II etap #ChceToPrzeżyćSilver będzie Twój? Zakwalifikuje się do niego 40 Marzycieli, którzy będą walczyć o przejście do etapu III, gdzie czeka już tylko 10 miejsc. Na tym etapie do wyboru będzie kilka niesamowitych atrakcji do testowania, takich jak kurs gotowania, gokarty dla dwojga czy lot motoparalotnią.

Co trzeba zrobić na tym etapie?
Dokładnie to samo co na etapie I. Pamiętaj jednak, że konkurencja nie śpi i zrobi wszystko, by dostać się do III etapu.

III ETAP - FINAŁ 

Co za emocje! Uda się, czy się nie uda? Będziesz w Wielkim Finale? Tu o wygraną walczyć będzie 10 Marzycieli. Na tym etapie gwarantujemy trudność w doborze atrakcji- będą to marzenia, o których wiele osób śni przez całe życie! Skok spadochronowy i lot balonem to tylko niektóre atrakcje w tym etapie.

Co trzeba zrobić na tym etapie?

Tu już nie będziemy Ci mówić, co robić. A dlaczego? Bo jeżeli się tu dostałeś to jesteś w tym mistrzem!

Zrób wszystko, by właśnie do Ciebie trafiła nagroda, o którą walczyło 100 Marzycieli – roczny abonament do Katalogu Marzeń o łącznej wartości 2 400 złotych!

Mamy nadzieję, że teraz Cię w pełni przekonaliśmy :) Aby się zgłosić wypełnij formularz - tutaj

Harmonogram

Przyjmowanie zgłoszeń do 26.06.2022

Wybór 100 Testerów Marzeń i ogłoszenie wyników 4.07.2022
Wysyłka voucherów 6.07.2022

Realizacja marzeń od 6.07-27.07.2022

Wybór 40 Testerów Marzeń do II etapu akcji 1.08.2022
Realizacja kolejnych marzeń od 2.08-24.08.2022

Ogłoszenie 10 finalistów - 29.08.2022
Realizacja finałowych marzeń - 30.08- 25.09.2022
Wielki finał - październik 2022
Podane daty mogą nieznacznie ulec zmianie. Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie aby być na bieżąco! 

Regulamin

REGULAMIN AKCJI „CHCĘ TO PRZEŻYĆ SILVER”  

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem naszej akcji, pełną jego treść znajdziej w PDF umieszczonym pod poniższym linkiem:

Otwórz Regulamin

Kim jesteśmy

Pewnie zastanawiasz się, kto wspiera Marzycieli i stoi za całą akcją? To firma Katalog Marzeń! Oferujemy prezenty w formie przeżyć - znajdziesz u nas ponad 6500 atrakcji w całej Polsce, dla każdego i na każdą okazję.

Chcemy Wam pokazać, że realizacja marzeń jest na wyciągnięcie ręki.
Dołącz do naszej marzycielskiej społeczności i ciesz się wielkimi przeżyciami a nie małymi przedmiotami. Chcesz wiedzieć więcej o Katalogu Marzeń? Zapraszamy na stronę Katalog Marzeń - o nas

Akcja #ChcęToPrzeżyć odbywa się już po raz 5, ale pierwszy raz w odsłonie #Silver! Od 2017 roku spełniliśmy ponad 3 000 marzeń za darmo! Zobacz jak bawili się Testerzy Marzeń poprzednich edycji na naszym Facebooku i Instagramie
 
ZALOGUJ SIĘ